Neler Yeni

MSI Katana 15 Valorantta İşlemci Sıcaklığı 100 Derece

Appplee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir
Arkadaşım geçen günlerde (max 4 gün önce) MSI Katana 15 serili laptopu satın aldı, Hades oyununda 76 dereceye ulaştığını valorantta ise 100 derece olduğunu ve çok ısındığını söylüyor bence bu ısı değerleri hiç normal değil sizce iade etmeli mi?
Sistem link

soul

80+ Silver
kesinlikle iade etsin.

En İyi Cevap
3
Şunu bu fiyattan almadınız dime :D

En İyi Cevap
3
Arkadaşım hiç araştırmadan etmeden almış iade etmesini söyledim bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop öneriniz var mı hocam
Bu bütçede rog veya omen tercih ederdim.

soul

80+ Silver
55-60 arası

Bakıyorum hocam, teşekkürler
En fiyat performans cihaz budur.
4050 versiyonunu kullanıyorum şuan ve turbo modda tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki 80 dereceyi geçmiyor çoğunlukla 68-77 derece arasında seyrediyor. biraz kafa ütülüyor ama kulaklık kullanınca duyulmuyor zaten.
gta 5 ultra ayarlarda, turbo modda sabit 70 derece. işlemci throtting yapmıyor 4400mhz sabit.

En İyi Cevap
3
En fiyat performans cihaz budur.
4050 versiyonunu kullanıyorum şuan ve turbo modda tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki 80 dereceyi geçmiyor çoğunlukla 68-77 derece arasında seyrediyor. biraz kafa ütülüyor ama kulaklık kullanınca duyulmuyor zaten.
gta 5 ultra ayarlarda, turbo modda sabit 70 derece. işlemci throtting yapmıyor 4400mhz sabit.

Güzel kasa ancak ben yine rog veya omen alırdım. Fiyat farkı çoksa tercih edilebilir. Acerla asusun servisi aynı ve kötü btw servis manyakları varsa omen alsın :D.

Chaospain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hakan Çağıl
Arkadaşımda var
İnternetten bak bazı ayarlarını değiştirmen lazım onları yapınca arkadaşım 70’lere düştü, laptop fiyat/performans için zaten

soul

80+ Silver
eğer daha kaliteli bir model istersen de bu var ki ben bunu alırdım şahsen.
malzeme kalitesi baya değişiyor. tabi bu model biraz daha fazla ısınıyor onu da belirteyim.

Güzel kasa ancak ben yine rog veya omen alırdım. Fiyat farkı çoksa tercih edilebilir. Acerla asusun servisi aynı ve kötü btw servis manyakları varsa omen alsın :D.
rog un coil whine sorunu var bende o modeli düşünüyordum ama almadım. eğer dinlemek istiyorsa alabilir.

En İyi Cevap
3
rog un coil whine sorunu var bende o modeli düşünüyordum ama almadım. eğer dinlemek istiyorsa alabilir.
Coil whine bir sorun olarak kabul edilmiyor ayrıca duymak için baya çaba sarf etmen gereken bir olay, biraz fanboyluk kokusu alıyorum.

Top Bottom