Neler Yeni

MSI Katana 15 Valorantta İşlemci Sıcaklığı 100 Derece

En İyi Cevap
3
gayet rahat duyuluyor a15 laptop kullanırken duyuyordum.
fanboy değilim hiçbir markaya. sen rahat ol.
Hocam bir kere coil whine dediğin şeyin sabit bir değeri yok. 10 üzerinden anlatacak olursam 0 da olabilir 8-9 da olabilir asus çok kişiye aldırdım rahatsız edecek ses seviyesi 6-7 civarı desek alan tanıdıklarımda coil whine çıkanlarda 3 civarı vardı yani sessiz bir ortamda dikkat edecek şekilde duyuluyor. Senin şansıma 7-8 lik bir ses çıkaran cihaz gelmiş olabilir dediğim gibi şans meselesi.

• Beğen
Reaksiyonlar: soul

Reav

80+ Silver
Arkadaşım geçen günlerde (max 4 gün önce) MSI Katana 15 serili laptopu satın aldı, Hades oyununda 76 dereceye ulaştığını valorantta ise 100 derece olduğunu ve çok ısındığını söylüyor bence bu ısı değerleri hiç normal değil sizce iade etmeli mi?
Sistem link
tek fanlı bir model normal sıcaklıklar bunlar tek fanlı olduğu için alırken baksaydınız keşke.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
ismail
Nedense bilgisayarı masaya altında pay olmayacak şekilde koyup hayatsızca valorant oynuyormuşsunuz gibi bir hissiyat var konu da.

Emsal

80+ Silver
Hocam bir kere coil whine dediğin şeyin sabit bir değeri yok. 10 üzerinden anlatacak olursam 0 da olabilir 8-9 da olabilir asus çok kişiye aldırdım rahatsız edecek ses seviyesi 6-7 civarı desek alan tanıdıklarımda coil whine çıkanlarda 3 civarı vardı yani sessiz bir ortamda dikkat edecek şekilde duyuluyor. Senin şansıma 7-8 lik bir ses çıkaran cihaz gelmiş olabilir dediğim gibi şans meselesi.
@soul hocamın mesajlarını takip ediyorum genelde hep acer modellerini tavsiye ediyor
Anladığım kadarıyla acerlar f/p oluyor heralde

soul

80+ Silver
@soul hocamın mesajlarını takip ediyorum genelde hep acer modellerini tavsiye ediyor
f/p oluyor ayrıyetten nitro 16 lar victuslara göre aşırı iyi bu aralar.
nitro serisini toparladılar, cihaz ısınmıyor.
fanboy değilim iyiyse iyi, kötüyse kötü.

Emsal

80+ Silver
f/p oluyor ayrıyetten nitro 16 lar victuslara göre aşırı iyi bu aralar.
nitro serisini toparladılar, cihaz ısınmıyor.
fanboy değilim iyiyse iyi, kötüyse kötü.
Zaten ben de victus yerine nitro 16 ya da loq veya tuf beğeniyorum o kadar para karşılığı en azından birazcık kalite olsun ekranı bir şeye benzesin

En İyi Cevap
3
f/p ye kesinlikle katılıyorum ancak bu kadar para verdiğim cihaz 6000rpm döndürmeden soğumazsa bence bi anlamı olmuyor. Nitro 16 nın soğutması acerlara göre daha iyi ancak bi tarafta kendini kanıtlamış modeller varken "ben" tercih etmezdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,814
Üyeler
152,340
Son üye
mustafa81zbn
Top Bottom