Neler Yeni

MSI katana 17 alınırmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran Karpuzoğlu
Merhaba ben yurtdışında yaşıyorum ve hem oyun oynamak hemde yanımda gezdirmek için bı laptop arıyorum büyük ekran olmasını istiyorum biraz araştırma yaptım karşımda monster tulpar t7 ve MSI katana 17 ye karar verdim monsterin servisinin kötü oluşu ve ısınma problemleri vs rahatsız etti beni MSI katana 17 soğutması iyi görünüyor ve ihtiyaçlarimi karşılıcak gibi sizce hangisini tercih etmeyelim ve MSI katana 17 alınırmi

Emsal

80+ Silver
Türkiye’den mi alıcaksınız hocam bütçe ne kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran Karpuzoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiye’den mi alıcaksınız hocam bütçe ne kadar
Yurt dışından almayı düşünuyorum çünkü buradaki fiyatı tr de almaya kalkıştigimda 15 bin lira kadar fark çıkıyor taksitle alacağım için belirli bir bütçe yok ama tulpar t7 1200 civarında aynı özelliklere sahip katana 17 1300 civarında

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yurt dışından almayı düşünuyorum çünkü buradaki fiyatı tr de almaya kalkıştigimda 15 bin lira kadar fark çıkıyor taksitle alacağım için belirli bir bütçe yok ama tulpar t7 1200 civarında aynı özelliklere sahip katana 17 1300 civarında

MSI Katana çok daha iyi bir model, zaten yurt dışından alıcak iken gidip monster almak saçma olur. Ekstra öneri olarak Gigabyte Aorus 17.3 ve Acer ile Lenovonun 17.3 inç modellerine bakabilirsiniz.

Emsal

80+ Silver
Biraz daha kaliteli alabilirseniz bence daha iyi olur
Mesela

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran Karpuzoğlu
MSI Katana çok daha iyi bir model, zaten yurt dışından alıcak iken gidip monster almak saçma olur. Ekstra öneri olarak Gigabyte Aorus 17.3 ve Acer ile Lenovonun 17.3 inç modellerine bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim cevabınız için gigabyte göz gezdirmistim birkaç testte ama soğutması iyi değil diyorlardı Lenovo ve acerde eskiden kalma bı marka takıntım var hoşlanmıyorum pek katana 17 en iyi seçenek sanırım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teşekkür ederim cevabınız için gigabyte göz gezdirmistim birkaç testte ama soğutması iyi değil diyorlardı Lenovo ve acerde eskiden kalma bı marka takıntım var hoşlanmıyorum pek katana 17 en iyi seçenek sanırım

Gigabyte G serisi kötü evet ama ben Aorus serisini diyorum, Gigabyte G serisi giriş seviye Aorus ise üst seviye, zaten 17 inçlerde genelde aorus çıkar. Lenovo aslında çok kalitelidir, zira MSI da çok ahım şahım bir marka değil eskisi gibi, eski MSI kalitesi yok artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran Karpuzoğlu
Biraz daha kaliteli alabilirseniz bence daha iyi olur
Mesela
Hocam bu makine tr kurunda katanayla pek bir fark yok fiyat olarak ama burda yaklasik 500 Euro farkediyor ve bütçemi zorluyor açıkçası katana 17 nin kalite nesi kötü açıklayabilirmisiniz size zahmet

Emsal

80+ Silver
Gigabyte G serisi kötü evet ama ben Aorus serisini diyorum, Gigabyte G serisi giriş seviye Aorus ise üst seviye, zaten 17 inçlerde genelde aorus çıkar. Lenovo aslında çok kalitelidir, zira MSI da çok ahım şahım bir marka değil eskisi gibi, eski MSI kalitesi yok artık.
Özellikle de katana çok üst seviye değil bazı modelleri güzel ama bravo katana biraz aşağıda kaldı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran Karpuzoğlu
Bir göz gezdireyim tekrar hocam teşekkür ederim uzun ömürlü bişey arıyorum zaten bu yüzden bu kadar takıntılıyım 😅

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Özellikle de katana çok üst seviye değil bazı modelleri güzel ama bravo katana biraz aşağıda kaldı bence

Kötü diyemem 17.3 inçde, 15 inç olan MSI lar zaten direk uzak durulmalı ama 17.3 inç yine alınabilir, tabii ben Lenovo veya Aourus falan tercih ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Baran Karpuzoğlu
Hocam ben aşırı bişey istemiyorum açıkçası oynayacağım genelde simülasyon oyunları ETS vs belki rdr GTA valorant vs arada oynuyabilirim bu yüzden biraz orta segment ve uzun ömürlü bişey istiyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam ben aşırı bişey istemiyorum açıkçası oynayacağım genelde simülasyon oyunları ETS vs belki rdr GTA valorant vs arada oynuyabilirim bu yüzden biraz orta segment ve uzun ömürlü bişey istiyorum

Böyle düşünme, zira sonrasında farklı şeylerde ister istemez yapmak istiyorsun, hele laptopta parçada yükseltemiosun. bu yüzden tek seferde en iyisini almak lazım alabildiğinin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,320
Üyeler
148,055
Son üye
panel1hizmetleri
Top Bottom