Neler Yeni

MSI MAG FORGE 100M FAN KONTROLCU

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu

KnightDavion

80+ Bronze
Çiçeksepetinden çiçek bile alınmaz hocam. Ürün satın aldım kusurlu ürün gönderdiler. Paramı 4,5 ay sonra 8-9 talep ve 15-20. aramadan sonra gerçekleştirdiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çiçeksepetinden çiçek bile alınmaz hocam. Ürün satın aldım kusurlu ürün gönderdiler. Paramı 4,5 ay sonra 8-9 talep ve 15-20. aramadan sonra gerçekleştirdiler.
dogrudur usta ordan almasam da baska yerden alacagım ürün nasıl onu sormustum

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Anakart asus b560m k. kasada fanların rgbsı ıcın kontrolcu var fakat fanın donmesını saglayacak herhangı bı kontrolcu yok. arka egzos fanı cha yerıne bagladım o calısıyor sorunsuz ama ondekı 2 fan donmuyor bunlar ıcın en fazla 150tl olan kontrolcu onerılerınız nedır ? ben bunu buldum nasıldır işimi görür mü dikkat etmem gereken bısey var mı ?

Kasanda bulunan fanlardan daha fazlasını takmam dersen BU ÜRÜNÜ tavsiye ederim. 2 li olanlarından kullanıyorum. Gayet memnunum.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Kasanda bulunan fanlardan daha fazlasını takmam dersen BU ÜRÜNÜ tavsiye ederim. 2 li olanlarından kullanıyorum. Gayet memnunum.
Alfais'in ürünleri çok kalietli değil bu ürününü bilmiyorum ama daha önce basit bir usb to jack almıştım çok kalitesizdi hiç beğenmemiştim tekrardan söyliyim bu ürünün kalitesini bilmiyorum sadece alfaisi görünce söyliyim dedim

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alfais'in ürünleri çok kalietli değil bu ürününü bilmiyorum ama daha önce basit bir usb to jack almıştım çok kalitesizdi hiç beğenmemiştim tekrardan söyliyim bu ürünün kalitesini bilmiyorum sadece alfaisi görünce söyliyim dedim
Doğrudur hocam. Ben kullandığım üründen memnun kaldım. Sizin şansınıza kalitesiz ürün denk geldi demek. Onun dışında bende fazla bir yorum yapamam.

DoctV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Vedat
Vatanda 3 lü çoklayıcı 70 TL oradan aldım. ben de mag100r kullanıyorum bahsettiğin sorun hepimizde vardı hocam

Reindi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıvı sogutma dusunuyorum ılerde ıslemcıyı yukseltınce, tesekkur edıyorum sıze mesaj atacagım konu ıle ılgılı bısey danısmak ıcın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatanda 3 lü çoklayıcı 70 TL oradan aldım. ben de mag100r kullanıyorum bahsettiğin sorun hepimizde vardı hocam
urun adı modelı nedır usta

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sıvı sogutma dusunuyorum ılerde ıslemcıyı yukseltınce, tesekkur edıyorum sıze mesaj atacagım konu ıle ılgılı bısey danısmak ıcın

Rica ederim hocam. Bekliyorum mesajınızı.

DoctV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Vedat

Hocam fan çoklayıcı almak istiyorum diyin zaten bi marka var ismini hatırlamıyorum ama standart bir malzeme 70 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
Hocam fan çoklayıcı almak istiyorum diyin zaten bi marka var ismini hatırlamıyorum ama standart bir malzeme 70 TL

DoctV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Vedat
Bunu alın hocam ben biraz aceleciyim direk alabileyim diye elden almıştım tabi ki daha uygunu varsa alınır ve 5 li sizin attığınız. 👍🏻

Top Bottom