Neler Yeni

MSI MAG FORGE 110R Alınır mı

Guardi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Batu Aktaş

Sistemin mevcut dandik kasasından bunun gibi eli yüzü düzgün bir kasaya geçmek istiyorum.bAraştırmalarıma göre fiyatına göre en düzgün kasa bu gibi duruyor. Tek fan olması sorun değil bende 2 adet pvm fan var zaten.

Bunun gibi sade görünen, hava akışı iyi başka kasa var mıdır ? Ben akrilik panelli kasaların hayranı değilim ama panelsiz kasalar da neredeyse 2 katı fiyatında. Nzxt ler kasa zevkime uyuyorlar da onlar da çok pahalılar.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,694
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Baran

Guardi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Batu Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim anakart ATX formatında. Bu kasaya sığar mı peki ?

Baktım ATX de destekliyormuş. Buna benzer (marka farketmez) önerileriniz var mı peki ?

edemir845

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emir Demir
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Osman Kadir Kaya
100r aldım fakat henüz kullanamadım. İndirim beklemenizi öneririm 850 civarına düşüyor genelde öyle alınabilir. O fiyata çok daha iyi kasalar var deniliyor ama görüntü hoşunuza gittikten sonra pek mühim değil bence. Beğendiğiniz kasalar için kullanıcı yorumu okumanızda faydalı olur.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,694
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu

Sistemin mevcut dandik kasasından bunun gibi eli yüzü düzgün bir kasaya geçmek istiyorum.bAraştırmalarıma göre fiyatına göre en düzgün kasa bu gibi duruyor. Tek fan olması sorun değil bende 2 adet pvm fan var zaten.

Bunun gibi sade görünen, hava akışı iyi başka kasa var mıdır ? Ben akrilik panelli kasaların hayranı değilim ama panelsiz kasalar da neredeyse 2 katı fiyatında. Nzxt ler kasa zevkime uyuyorlar da onlar da çok pahalılar.
MAG 100R YADA 101R bakabilirsin

Top Bottom