Neler Yeni

MSİ Mag Forge M100A D60 alınır mı?

Kaano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kaan
Kasam yamulduğu için ve psu canlı bomba gibi her an patlamaya hazır olduğu için bunları değiştirmeye karar verdim. Böyle bir kasa ve psu buldum alınır mı sizce? Ayrıca mağazalardaki stok durumu kontrolü ne kadar doğru? Ona göre bugün gidip elden alacağım.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Taha Kenan
Sistemin imzandaki gibiyse bu kasa sana fazlasıyla yeter doğru bir tercih

Kaano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemin imzandaki gibiyse bu kasa sana fazlasıyla yeter doğru bir tercih
Evet şuan bu sistemi kullanıyorum. Bir sorum daha olacaktı. Ben birde üstüne arc a750 almayı düşünüyorum. Darboğaz yapar mı sizce ?

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Taha Kenan
3060 ti ya denk olduğu için yaratabilir
Evet şuan bu sistemi kullanıyorum. Bir sorum daha olacaktı. Ben birde üstüne arc a750 almayı düşünüyorum. Darboğaz yapar mı sizce ?

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Muhammet Kürkçü
Kasam yamulduğu için ve psu canlı bomba gibi her an patlamaya hazır olduğu için bunları değiştirmeye karar verdim. Böyle bir kasa ve psu buldum alınır mı sizce? Ayrıca mağazalardaki stok durumu kontrolü ne kadar doğru? Ona göre bugün gidip elden alacağım.

Kesinlikle önermiyorum bu kasayı hocam. O kadar para veriyorsun yan cam pleksi geliyor kasa desen acayip küçük ekran kartının hava alabileceği sadece bir parmak kalınlığında boşluk var.

ThE LoSt

80+ Silver

Bunun dışında kasa + psu bakma

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,749
İsim
ege erdem demirelli
Hocam kasa cok kucuk ve malzemesinin kotu oldugunu soyluyorlar. Bence almayin onon yerine arkadasin attigi XPG kasaya bakin cok daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun dışında kasa + psu bakma

Kaano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3060 ti ya denk olduğu için yaratabilir
hocam ben kartı aldım taktım. Valorant girdim ama her dakika drop yiyorum darboğazdan kaynaklı mı ?

Furmark testinde kartı %94 çalıştırıyor max

Hocam kasa cok kucuk ve malzemesinin kotu oldugunu soyluyorlar. Bence almayin onon yerine arkadasin attigi XPG kasaya bakin cok daha iyi.
Malzeme kalitesi normal ama kasa çok küçük ben mediamarkta baktım

kaanoiccx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Kaan
alınmaz çok küçük bir kasa

Top Bottom