Neler Yeni

msi meg x570s ace max alınır mı?

çok mantıklı bu bütçeyle ddr5 yakınken beklenmeli bence
bu sistemi toplayalı çok olmadı hocam şuanlık satıp başka bir şey almak istemiyorum ufak yükseltmeler hariç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bana göre yeni AMD işlemcileri bekleyin AM5 soketli bir anakart alın
O zamanda en iyi model bir b660 anakart alınabilir yada x670,x670s ortalama bir anakart alınabilir
fiyatları şuanlık gereksiz yüksek geliyor hocam DDR5 lerin ama daha ilerleyen zamanlarda güzel de bir performans artışıyla gelirse neden olmasın

YiğitAysul

80+ Silver
bu sistemi toplayalı çok olmadı hocam şuanlık satıp başka bir şey almak istemiyorum ufak yükseltmeler hariç

fiyatları şuanlık gereksiz yüksek geliyor hocam DDR5 lerin ama daha ilerleyen zamanlarda güzel de bir performans artışıyla gelirse neden olmasın
Sizin tercihiniz , fiyatı uygun öyle bir anakart için

Hocam bir de işlemciniz 5600x niye böyle üst bir model anakarta gerek duyuyorsunuz ?

Sizin tercihiniz , fiyatı uygun öyle bir anakart için

Hocam bir de işlemciniz 5600x niye böyle üst bir model anakarta gerek duyuyorsunuz ?
elimde çok fazla m.2 ssd var hocam ve daha da ekleme yapmayı düşünüyorum pc deki bütün sata ssdlerden ve hdd lerden kurtulmayı düşünüyorum inşallah

YiğitAysul

80+ Silver

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,130
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler