Neler Yeni

MSI Modern 15 vs Huawei Matebook D16

Şahan82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şahan
Bütçe
9000
Merhaba. Günlük işler ve Office programları için iki bilgisayar arasında kaldım. İki cihazda aynı fiyatadır. Port girişleri aynı olup, ssdleri 512'dir. Matebook D16'da harici ekran kartı olmayıp, 16 Gb Ram özelliği bulunmaktadır. Msi modelinde ise ram 8gb olup mx450 ekran kartı bulunmaktadır. Ürünlerin karşılaştırma linki aşağıdadır. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz.

MSİ MODERN 15
HUAWEİ MATEBOOK D16
Bir de Msi UMA Ekran kartlı 2 bin lira daha ucuz bir cihazı var oda olabilir.
UMA KARTLI

Son düzenleme:

SangraTiels

80+ Bronze
Tasarım olarak Modern 15 kesinlikle daha iyi. Ayrıca daha hafif, daha ince ve oyun oynamak için üzerinde MX450 ekran kartı var.

Şahan82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tasarım olarak Modern 15 kesinlikle daha iyi. Ayrıca daha hafif, daha ince ve oyun oynamak için üzerinde MX450 ekran kartı var.
Oyun oynama hiç yok. Günlük kullanım ve okuldaki işler için. Msi fredos geliyor. Windows kurmak zor olur mu ve maliyet olarak ne kadara halledilir.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ben huawei tercih ederdim.
Harici ekran kartına zaten ihtiyacınız olmayacak. Parmak izi okuyucusu 2k ekran vs derken bana daha cazip geliyor.

Şahan82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben huawei tercih ederdim.
Harici ekran kartına zaten ihtiyacınız olmayacak. Parmak izi okuyucusu 2k ekran vs derken bana daha cazip geliyor.
Evet ekran kartına ihtiyacım yok. Huaweinin servisiyle alakalı problem yaşayan çok ve bu modelin problemleri var mı bilmiyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Top Bottom