Neler Yeni

msi monitör ölü piksel sorunu

Livaković

80+ Silver
Bu monitörü almayı düşünüyorum fiyatı özelliklerine göre harika ama ölü piksel garantisi yok sizce alsam ölü piksel olur mu
Vatan veya amazondan alışveriş yapın Vatandan hertürlü şey için değişim istiyorum adamlar tek bir kere hayır servis gerekiyor demediler yasalar neyse onu yapıyorlar itopyayı hiç denemedim

qwarvazx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Bert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan veya amazondan alışveriş yapın Vatandan hertürlü şey için değişim istiyorum adamlar tek bir kere hayır servis gerekiyor demediler yasalar neyse onu yapıyorlar itopyayı hiç denemedim
Vatanda bu pc 8 K dır en az
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şans işi, bilemeyiz.

Ölü piksel garantisi istiyorsanız Amazon üzerinden bu monitörü satın alabilirsiniz.
Kra
Şans işi, bilemeyiz.

Ölü piksel garantisi istiyorsanız Amazon üzerinden bu monitörü satın alabilirsiniz.
kral yorumlarda ips glow renklerle ilgili sorun falan diyolar öyle olur mu olursada değiştirirler mi

Son düzenleme:

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Vatanda bu pc 8 K dır en az
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kra

kral yorumlarda ips glow renklerle ilgili sorun falan diyolar öyle olur mu olursada değiştirirler mi
IPS Glow IPS panellerde normal bir durum, monitörle ilgili başka sorunlar da yaşarsanız stok olması halinde değişim sağlarlar merak etmeyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,056
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom