Neler Yeni

MSI NB VECTOR GP78HX 13VG-097TR I9-13980HX 32GB DDR5 RTX4070 5898 TL

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,580
İsim
Kadir
Ne yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:
THH seni haklı buluyor ama mahkeme haklı bulmayabilir. Hepsiburada mahkemeye gitmek yerine ürünü gönderdi sana, arada fark var mahkemeye gitse tamamen hakimin insiyatifine kalıyor. Eğer mahkemeyi kaybedersen üstüne masrafları sen üsttleniyorsun.
Adam kanıt olarak satın aldığı faturayı, pazaramanın hatasını beyan ederse ek masraf yapmış olursun.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,916
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
THH seni haklı buluyor ama mahkeme haklı bulmayabilir. Hepsiburada mahkemeye gitmek yerine ürünü gönderdi sana, arada fark var mahkemeye gitse tamamen hakimin insiyatifine kalıyor. Eğer mahkemeyi kaybedersen üstüne masrafları sen üstüyor.
Adam kanıt olarak satın aldığı faturayı, pazaramanın hatasını beyan ederse ek masraf yapmış olursun.
Şansımızı deneriz çokta önemli değil ya olmuş olmamış ben her alanda hakkımı arıyorum karşıma çok çıktı böyle şeyler bir ürünün garantisi olmasa bile aslında o ürünün garantisi var 😁

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Sercan SAYİT
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Çunkuş
Bana hala iptal kararı gelmedi hazırlanıyor yazıyor extra bir durum yaşayan var mı ?

Amaat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ahmet
Benimde iptal geldi ancak para yatmadı henüz. Biraz paramla para kazanacaklarmış, varsın kazansınlar keriz parası 😄

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
muhammed samet
biraz daha erken olsaydı alırdık la

akgolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur akgöl
Hacizli arabaya millet yanaşmaz neden ağlayanın malı gülene hayrolmaz diye buda aynı mesele ortada yanlışlık var ki insanoğluyuz hepimiz yapabiliriz. Gelmezse ki bencede gelmez mahkemeye başvurup almak resmen adamın parasını çalmak gibi bişey. Eee oda yanlış ilan koymasın dediğini duyar gibiyim. Sözüm genel olarak kimse üstüne alınmasın

JANEH

80+ Bronze
tüketici hakem heyetine verirdim ben bunu tüh model o wirless 899tl'ye aldım daha 1 hafta önce
Mesaj otomatik birleştirildi:

saçma sapan fiyat oldukça atın arkadaşlar paranızı yolluyorlar ama hakem heyeti kararı belirleyici oluyor sonrasında 6 ay sonra aynı paraya satın alabiliyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Çunkuş
Ürünüme iptal kararı geldikten sonra THH ile uğraş verme çabasına girmektense firmaya maduriyetimin kısmende olsa giderilmesi yönünde bir şey yapabilir misiniz diye mesaj attım. Ardından mesaj yanıtı ile alt limitsiz pazaramada 200 tl kupon vermişler en azından küçükte olsa bir geri dönüt aldığım için memnunum .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,325
Üyeler
151,378
Son üye
BilgisayarBozan1
Top Bottom