Neler Yeni

MSI OPTİX G2712 27 monitör ışık sızması

Bilal6169

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
BİLAL KOÇHAN
Merhaba arkadaşlar msi OPTİX G2712 27 model monitör aldım gaming.gen den 02 mart tarihinde o zaman belli çok vakit geçiremediğim için farketmemiştim ama dün siyah ekranda köşelerde beyaz lekeler olduğunu gördüm ve gaming gen destek ekibine yazdım. Bana ürünün servisine başvurmamı söylediler. Sizce bu ışık sızması normal mi? Veya msı için servis başvurusu yapsam nerden yapabilirim bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Ekler

• IMG_3472.jpeg
    IMG_3472.jpeg
    2.2 MB · Hit: 32
  • IMG_3471.jpeg
    IMG_3471.jpeg
    1.8 MB · Hit: 26
  • IMG_3473.jpeg
    IMG_3473.jpeg
    1.9 MB · Hit: 27
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Akçin
Bu tarz sitelerden alışveriş yaparsanız mağdur olursunuz. Hepsiburada üzerinden aldığım monitörde ışık sızması vardı Hemde 2 defa yaşadım. Hiç sıkıntı çıkarmadan hem değişim Hemde iade sağladılar. Güvenmeyin bu tarz yerlere. Amaçları ürünü satıp kurtarmak. Satış sonrası hizmet diye bir şeyleri yok.

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Burak
Bu tarz sitelerden alışveriş yaparsanız mağdur olursunuz. Hepsiburada üzerinden aldığım monitörde ışık sızması vardı Hemde 2 defa yaşadım. Hiç sıkıntı çıkarmadan hem değişim Hemde iade sağladılar. Güvenmeyin bu tarz yerlere. Amaçları ürünü satıp kurtarmak. Satış sonrası hizmet diye bir şeyleri yok.

Adam 2 Martta almış zaten iade süreci bitmiş ve servise yönlendirmişler yanlış bir şey yok burada. Sen de HB'den bir şey al, 20 gün sonra iade etmek iste aynı senaryoyu yaşarsın konuyu iyi oku.

Soruna gelecek olursak ips monitörlerde garanti yaşanan durum ama miktarı değişir. Çok fazla göze batıyorsa servisten başka yapılabilecek bir şey yok ama ışık sızması olmayan monitör çok nadirdir.

Top Bottom