Neler Yeni

MSI Pro MP223 60 Hz'den yukarı çıkmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray gundogdu
Başlıkta da belirttiğim gibi; 100 Hz olan monitörüm ne yaparsam yapayım 60 Hz'e sabitleniyor. Farklı çözünürlüklerde 70 Hz falan denedim fakat sonuç gene aynı. Ekran kartım R7 240. Az önce format attım, sürücüleri tekrardan kurdum fakat şimdi de bilgisayar açılırken ekran yeşil-beyaz oluyor ve monitörün tuşları çalışmıyor. windows 11 kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Haktan Erol
Masaüstünden onun bi ayarı vardı bro 60 tan monitörün en son hz sine kadar çekebiliyodun, aynı monitörü kullanıyorum bu arada ben de

mesutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mesut Sarıkaya
Başlıkta da belirttiğim gibi; 100 Hz olan monitörüm ne yaparsam yapayım 60 Hz'e sabitleniyor. Farklı çözünürlüklerde 70 Hz falan denedim fakat sonuç gene aynı. Ekran kartım R7 240. Az önce format attım, sürücüleri tekrardan kurdum fakat şimdi de bilgisayar açılırken ekran yeşil-beyaz oluyor ve monitörün tuşları çalışmıyor. windows 11 kullanıyorum.
1- Monitorunde display port var mı
2- Laptop mu kullanıyorsun

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
R7 240 HDMI ile bağlayınca 100Hz vermesi gerek.

Monitörün menü ayarlarında 100Hz overclock tarzı bir ayar olabilir ona da bak.

mesutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mesut Sarıkaya
Pardon hocam tam okumamisim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eray gundogdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
up...
Mesaj otomatik birleştirildi:

R7 240 HDMI ile bağlayınca 100Hz vermesi gerek.

Monitörün menü ayarlarında 100Hz overclock tarzı bir ayar olabilir ona da bak.
hocam işin komik kısmı şu; monitörün tuşları da çalışmıyor ve dolayısıyla menüye ulaşamıyorum.

1- Monitorunde display port var mı
2- Laptop mu kullanıyorsun
Dp yok, masaustu

Masaüstünden onun bi ayarı vardı bro 60 tan monitörün en son hz sine kadar çekebiliyodun, aynı monitörü kullanıyorum bu arada ben de
Bunlarda osd kilidi gibi bir sey var mi? Tuslar calismiyor da.

Son düzenleme:
Top Bottom