Neler Yeni

Msi Rx 6650 Xt Ekran kartında anlık drop sorunu, yardım edin

proxy_22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
tabii ki değişir hocam çoğu oyun firması optimizasyonunu Nvidia kartlar odaklı yapıyor bunun nedeni steamde en çok kullanilan kartlarin ilk 15inde Nvidia kartlar olması bu nedenle AMD kartlarda cok sorun yaşanıyor FPS drop vs. 3070 geçmek sizi çok rahatlatır
Hocam anlamadığım şey de bizim bu rx 6650 xt kartının youtube da ki oyun testlerinde mesela bende aşırı drop olan dying light 2 gibi oyunlarda vs hiç drop olmaması adamlar takır takır oynuyor her oyunda, ama bende niye bu var anlayamadım bir türlü

Hocam anlamadığım şey de bizim bu rx 6650 xt kartının youtube da ki oyun testlerinde mesela bende aşırı drop olan dying light 2 gibi oyunlarda vs hiç drop olmaması adamlar takır takır oynuyor her oyunda, ama bende niye bu var anlayamadım bir türlü
PSU farklıdır
Ram farklıdır
İşlemci farklıdır
Hepsi olabilir hocam bunlara da dikkat ediniz .

proxy_22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe
PSU farklıdır
Ram farklıdır
İşlemci farklıdır
hocam işlemci rx6650xt ye darboğaz yapmıyor diye biliyorum r5 5600, psu 600 watt, ramde de sıkıntı yok, anakartla alakalı olabilir mi benimki a520m-a pro pcıe 3.0 destekli, ekran kartı pcıe 4.0, sürümleri geriye dönük uyumlu ama anakarttan dolayı da olabilme ihtimali var mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

PSU farklıdır
Ram farklıdır
İşlemci farklıdır
hocam discord adınızı verseniz olur mu acaba? ordan konuşsak çok daha güzel olur.

Son düzenleme:
hocam işlemci rx6650xt ye darboğaz yapmıyor diye biliyorum r5 5600, psu 600 watt, ramde de sıkıntı yok, anakartla alakalı olabilir mi benimki a520m-a pro pcıe 3.0 destekli, ekran kartı pcıe 4.0, sürümleri geriye dönük uyumlu ama anakarttan dolayı da olabilme ihtimali var mı acaba

hocam discord adınızı verseniz olur mu acaba? ordan konuşsak çok daha güzel olur kırmazsanız beni cok sevinirim
Discord vermek yasaktı sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,923
Üyeler
147,036
Son üye
cetintrt
Top Bottom