Neler Yeni

MSI Ventus 3x 3060 12gb mi yoksa Asus rog rx6650xt mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Kaan ÇELİKTAŞ

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Rx6650xt zaten rtx 3060 tan daha iyiyken üstüne birde rog olması süper olmuş ve farkı daha çok açmış bu yüzden 1. Sistemi almak daha iyi olur yalnız 1. Sistemin anakartı eski ve pekte iyi değil onu 100tl ye b450 yaparsanız sizin için çok daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Kaan ÇELİKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rx6650xt zaten rtx 3060 tan daha iyiyken üstüne birde rog olması süper olmuş ve farkı daha çok açmış bu yüzden 1. Sistemi almak daha iyi olur yalnız 1. Sistemin anakartı eski ve pekte iyi değil onu 100tl ye b450 yaparsanız sizin için çok daha iyi olur
Teşekkür ederim bende ince hesaptakini alacak gibiyim ama kasayi ve üstünde gelen ne olduğu belli olmayan psu beni kuşkuya düşürdü siz ne dusunuyorsunuz

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
buğra taşdemir
Teşekkür ederim bende ince hesaptakini alacak gibiyim ama kasayi ve üstünde gelen ne olduğu belli olmayan psu beni kuşkuya düşürdü siz ne dusunuyorsunuz
Kk dikkat et 1.ci sistemdeki Power belirsiz ve 500 wat bu sistem için 600 w öneriliyor

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Kasadan yana sıkıntı olacağını sanmam ama açıkçası psu banada pekte güven vermedi imkan varsa kasa değiştirilebilir veya direk bu sistem alınabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Kaan ÇELİKTAŞ
Kasadan yana sıkıntı olacağını sanmam ama açıkçası psu banada pekte güven vermedi imkan varsa kasa değiştirilebilir veya direk bu sistem alınabilir

Açıkçası sinerjiye çok guvenemedim daha önce deneyimi olan varmi

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Açıkçası sinerjiye çok guvenemedim daha önce deneyimi olan varmi
Şahsen ilk sistemimi yaklaşık 6 ay önce sinerjiden aldım adamlar gayet güzel kutularıyla yolladılar hiçbir ürünün hiçbir yerinde sorun yoktu halende kullanıyorum ve gayet memmnunum çoğu yerde araştırırsanız sinerjinin güvenilir olsuğundan emin olabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Kaan ÇELİKTAŞ
Şahsen ilk sistemimi yaklaşık 6 ay önce sinerjiden aldım adamlar gayet güzel kutularıyla yolladılar hiçbir ürünün hiçbir yerinde sorun yoktu halende kullanıyorum ve gayet memmnunum çoğu yerde araştırırsanız sinerjinin güvenilir olsuğundan emin olabilirsiniz
Bu senin attığın sistemdede psu da bı ibare göremedim iyi midir psu sonuçta bilgisayara gücü veren o dandik bişey olmasin

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Bu senin attığın sistemdede psu da bı ibare göremedim iyi midir psu sonuçta bilgisayara gücü veren o dandik bişey olmasin
Sorun olmaz hocam o ibareler güç verimliliği anlamına geliyor zaten kalitesini etkileyen bir şey değil ayrıca senin attığın 3060 lı sistemin psu da bitfenix benim attığımında psu bitfenix

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,096
Üyeler
147,999
Son üye
selimceceli
Top Bottom