Neler Yeni

MSİ VİGOR GK30 COMBO ALINIR MI

sqxyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda Kılıç
Alınmaz ise bu fiyat bandında klavye + mouse öneriniz varmı
Alınmaz mouse çok kötü klavyede eh işte bunun yerine Logitech g 213 klavye ve g203 mouse alın daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz ise bu fiyat bandında klavye + mouse öneriniz varmı
Daha önce bu seti kullandığım için diyorum hiç memnun değildim.

sqxyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz mouse çok kötü klavyede eh işte bunun yerine Logitech g 213 klavye ve g203 mouse alın daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce bu seti kullandığım için diyorum hiç memnun değildim.
213 ün hakkında da pek olumlu şeyler görmedim bütçe az biliyorum ama başka alternatifi yokmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
kaanzi
yanında mouse veriyorsa bilin ki kötüdür :D

LoserIl

80+ Silver
Mouse'yi bilmem ama kendim klavyeyi kullanıyorum.
"Mekanik hisli" olduğu için membrandan çok daha güzel ama mekanik alınır bu paraya.
Su geçirmez deniyor ama daha geçen gün gazoz döküldü ve hiç iyi şeyler yaşanmadı. Klavyenin sadece sol taraflarına döküldü ilk bir şey olmayacak gibiydi hemen silmeyi falan denedik. Keycapslerin arasından gerçekten çok az sıvı geçiyor. En az yarısını klavyenin üstünde tuttu. İçeri giren gazozlar ise çok sorun yaşattı. Klavyeyi tamamen söktüm. Mekanik olmadığı için çok zor oldu. Sonra içine gazoz dökülen tüm tuşların switch benzeri şeylerini ve Keycapslerini tek tek sildik temizledik. İlk başta baya düzelmiş gibiydi ama sonradan tuşlar aşırı sertleşti. Yani özellikle z ve x tuşlarına basarken tek parmağın bazen yetmiyor bile. Çok sertleşti ve bastığımda tuş bir süre içeride kaldığı için örneğin bir kez z harfine basarsam 15-20 z koyuyor. Aynı şey 3-4 harfte de böyle ve çözüşebileceğini sanmıyorum. Zaten bu paraya mekanik klavye var.
Al bak şu klavye kablosuz, kablolu bağlantılı ayrıca hotswappable mis gibi klavye https://shop.connectgame.com.tr/pro...bt-2-4g-kablolu-hotswap-rgb-blue-switch-beyaz

Top Bottom