Neler Yeni

Msu hakkinda kafamda takilanlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Receb Salih Çoban
Msu sinavina girdim ve genel puan 230 sozel 269 sayisal 207 esit agirlik 237 aldim bando astsubay olmak istiyorum mulakatlara cagrilirmiyim ve bando astsubay mulakatlarinda nelerle karsilasacagim ?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Msu sinavina girdim ve genel puan 230 sozel 269 sayisal 207 esit agirlik 237 aldim bando astsubay olmak istiyorum mulakatlara cagrilirmiyim ve bando astsubay mulakatlarinda nelerle karsilasacagim ?
Bando Astsubaylık için müzik yeteneğiniz olması gerekiyor. Bazı kişiler bandoyu yürüyüş takımı falan sanıyorlar ama temeli öyle değil o işin. Belli bir enstürmanda ya da ses olarak belirli bir seviyeye gelmen gerekiyor. Bununda özel mülakatları var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Barış
muzikle hasir nesir asina biri olman lazim arkani donuyorsun komutan bir noraya basiyor piano trumpet vs hangi notaya bastigini bilmek zorundasin onlar sana ogreetmiyor yani bilmiyorsan olamazsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Receb Salih Çoban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bando Astsubaylık için müzik yeteneğiniz olması gerekiyor. Bazı kişiler bandoyu yürüyüş takımı falan sanıyorlar ama temeli öyle değil o işin. Belli bir enstürmanda ya da ses olarak belirli bir seviyeye gelmen gerekiyor. Bununda özel mülakatları var.
Muzikle ilgileniyorum klasik ve elektro gitara hakimim ama notalara hakim degilim malesef

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Muzikle ilgileniyorum klasik ve elektro gitara hakimim ama notalara hakim degilim malesef
Eğer bi eğitim almadıysanız mülakat sırasında biraz çaresiz kalabilirsiniz.
-Muammer Sun'un Sofej kitabından komisyonun belirleyeceği 2 adet parça. (40 puan)
-8 ölçülük bie adet tek sesli dikte(16 puan)
-Tek ses duyma, iki üş sesli akor duyma. (14 puan)
-Çalgıya hakimiyet ve teknik performans.(20 puan)
-Müzikal duyarlılık ve eserlerin stillerine göre müzikal yaklaşımın değerlendirilmesi. (10 puan)
Mülakat bu şekilde oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,911
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom