Neler Yeni

MSÜ VE MYO da Maaş Alınıyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Emin Altınoluk
Merhaba Arkadaşlar Şu an lise 12.sınıfım MSÜ veya MYO `ye Girmeyi Planlıyorum aklımda takılan bir soru var MSÜ de Maaş alıyor muyuz çünkü internetten bir kaç kaynağa baktığımda 2020 yılı MSÜ öğrencileri 4000 TL maaş alıyormuş ama şu an alıyorlar mı bilmiyorum ve birde MYO öğrencileri de aynı maaşı alıyorlar mı eğer almıyorlarsa ne kadar aldıklarını bilmek isterim şahsen Yardımcı olursanız sevinirim

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Retr0x
okulda öğrenci olduğunda maaş almazsınız harçlık veriyorlar kyk burs ücreti ile aynı diye hatırlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

okulda öğrenci olduğunda maaş almazsınız harçlık veriyorlar kyk burs ücreti ile aynı diye hatırlıyorum
3 yıl MSÜ sınavlarına ve mülakatlarına katıldım başka sormak istediğiniz soru varsa yardımcı olabilirim

.RBO.

80+ Silver

3 yıl MSÜ sınavlarına ve mülakatlarına katıldım başka sormak istediğiniz soru varsa yardımcı olabilirim
girebildinizmi

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Retr0x
bu sene sağlıkta elendim lazer ameliyatı olmuştum engel değil diye biliyordum engelmiş ama nasıl oluyorsa lazer olup okula girenler var

.RBO.

80+ Silver
bu sene sağlıkta elendim lazer ameliyatı olmuştum engel değil diye biliyordum engelmiş ama nasıl oluyorsa lazer olup okula girenler var
bende düşünüyorum hangi tür lazer ameliyatı oldunuz

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Retr0x
kesin olarak lazer ameliyatı olup okula girmeyi düşünüyorsanız ameliyatı kendi adınıza olmamanız gerekiyormuş arkadaşlarım söylemişti sanırım bende bu yüzden elendim

havaya mı girmeye çalıştınız doktor fark edip geçirmedimi
hava hariç hepsini tercih etmiştim doktor muayene sırasında fark etmedi e-nabız sistemine girince orada ameliyat olduktan sonra kullanılması gereken ilaçları fark etti oradan anladı yoksa muayeneden geçmiştim

.RBO.

80+ Silver
kesin olarak lazer ameliyatı olup okula girmeyi düşünüyorsanız ameliyatı kendi adınıza olmamanız gerekiyormuş arkadaşlarım söylemişti sanırım bende bu yüzden elendim

hava hariç hepsini tercih etmiştim doktor muayene sırasında fark etmedi e-nabız sistemine girince orada ameliyat olduktan sonra kullanılması gereken ilaçları fark etti oradan anladı yoksa muayeneden geçmiştim
anladım teşekkürler benim daha 3 senem var bakalım neler olacak Allah Türk ordusunu korusun

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Retr0x

eğer ki gözünüz lasik ameliyatına uygunsa iyileşmesi birkaç gün sürüyor
anladım teşekkürler benim daha 3 senem var bakalım neler olacak Allah Türk ordusunu korusun
Rica ederim yolunuz açık olsun umarım hedeflerinize ulaşırsınız, Allah Türk ordusunu ve milletini korusun

.RBO.

80+ Silver
eğer ki gözünüz lasik ameliyatına uygunsa iyileşmesi birkaç gün sürüyor

Rica ederim yolunuz açık olsun umarım hedeflerinize ulaşırsınız, Allah Türk ordusunu ve milletini korusun
birde şunu eklemek isterim konular üzerinden araştırma yapanlar oluyor onlarında bilgisi olsun benim göz derecem çok yüksek değil (1.5 uzak) göz egzersizleri var bunları öğrenip 3 sene boyunca yapacağım göz numarasını düşürebildiği söyleniyor en azından deneme yapmış olurum herhangi bir gelişme olursa bu konuya yada ayrı bir konu açıp yazarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Emin Altınoluk

Anladım teşekkür ederim hepinize iyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,136
Üyeler
155,049
Son üye
Bino11
Top Bottom