Neler Yeni

Muadil parfümü nereden almalıyım

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Merhabalar malumunuz orijinal parfümler çok pahalı olduğundan dolayı bende muadil parfüm almak istiyorum.
Aklımda versace erosun muadili olan mad parfümümün w174 kodlu parfümü var ancak kalıcılığı nasıl olur bilemiyorum sizin önerdiğiniz kalıcılığı ve yayılımı yüksek olan muadil parfüm satan site dükkan vs varmı (Bütçem max 500 tl)

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Merhabalar malumunuz orijinal parfümler çok pahalı olduğundan dolayı bende muadil parfüm almak istiyorum.
Aklımda versace erosun muadili olan mad parfümümün w174 kodlu parfümü var ancak kalıcılığı nasıl olur bilemiyorum sizin önerdiğiniz kalıcılığı ve yayılımı yüksek olan muadil parfüm satan site dükkan vs varmı (Bütçem max 500 TL)
Zara parfümlerini kullanıyorum özel günlerde zara seoul gündelik olarak zara lisboa kullanıyorum birde yakında zara tobacco collection almayı düşünüyorum seoul ve lisboanın kalıcılığı yeterli ikisinide beğenerek kullanıyorum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,547
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Aklımda versace erosun muadili olan mad parfümümün w174 kodlu parfümü var ancak kalıcılığı nasıl olur bilemiyorum sizin önerdiğiniz kalıcılığı ve yayılımı yüksek olan muadil parfüm satan site dükkan vs varmı (Bütçem max 500 TL)
Mad parfumden alma iyi yorumlara aldanmani onermem bazi kokularin zaten orjinaliyle alakasi yok kaliciligi var yalan yok ama yayilimi hic yok sıktığın yeri koklamasi lazim kokuyu almak icin hic bulasma mad parfume

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bargello kullanıyorum. Benim kullandığım 561. Okyanus esintisi ve odunsu. Odunsu kokuları seviyorum. Neyse! Parfüm cidden kalıcı. Hırkama sıkmıştım. 3.gün hala koku vardı. İlk sıktığın gün ise yayılımı iyi. Yani yakındakiler kokuyu alıyor. Şahsen ben sevdim.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
Muadil almamalısın bence

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zara parfümlerini kullanıyorum özel günlerde zara seoul gündelik olarak zara lisboa kullanıyorum birde yakında zara tobacco collection almayı düşünüyorum seoul ve lisboanın kalıcılığı yeterli ikisinide beğenerek kullanıyorum
Kalıcıkları ne kadar hocam süre belirtirmisiniz
Mad parfumden alma iyi yorumlara aldanmani onermem bazi kokularin zaten orjinaliyle alakasi yok kaliciligi var yalan yok ama yayilimi hic yok sıktığın yeri koklamasi lazim kokuyu almak icin hic bulasma mad parfume
Mad parfüm ve david walker dan tester için parfüm denedim.İki marka içinde bileğime sıktırdım,kalıcılığına bakmak için ise çalışana parfümü sonradan alacağımı söyledim ve dükkandan çıktıktan 4-5 saat sonra parfümden eser yoktu.
Bargello kullanıyorum. Benim kullandığım 561. Okyanus esintisi ve odunsu. Odunsu kokuları seviyorum. Neyse! Parfüm cidden kalıcı. Hırkama sıkmıştım. 3.gün hala koku vardı. İlk sıktığın gün ise yayılımı iyi. Yani yakındakiler kokuyu alıyor. Şahsen ben sevdim.
Abi aynı parfüm bendede var.
Kalıcılıkta 6 saati görüyor yayılımı diğer parfümlere göre iyi ancak 561 den başkada benim beğendiğim parfüm yok bargelloda bu kez değişiklik olsun istiyorum aynı kokuyu sıkmaktan sıkıldım açıkçası
Muadil almamalısın bence
neden

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
Ekosistem solunum sistemi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,547
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Kalıcıkları ne kadar hocam süre belirtirmisiniz

Mad parfüm ve david walker dan tester için parfüm denedim.İki marka içinde bileğime sıktırdım,kalıcılığına bakmak için ise çalışana parfümü sonradan alacağımı söyledim ve dükkandan çıktıktan 4-5 saat sonra parfümden eser yoktu.

Abi aynı parfüm bendede var.
Kalıcılıkta 6 saati görüyor yayılımı diğer parfümlere göre iyi ancak 561 den başkada benim beğendiğim parfüm yok bargelloda bu kez değişiklik olsun istiyorum aynı kokuyu sıkmaktan sıkıldım açıkçası

neden
Zara parfumlerinde kalicilik tamam ama yayilimda cok zayiflar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nail
Mad, bargello diyenlere kulak asmayın bence. Ya bunları tavsiye etmelerinden bir kazanç elde ediyorlar yada kalite anlayışları çok düşük. Alacağınız kokuyu biliyorsanız veya kör alış yaparım diyorsanız emre geldi parfüm var onu deneyin. Magnaroma var o daha iyi ama baya pahalı. Alberto sego olabilir. Ladosiparfüm kesinlikle olur, hem çok kaliteli hemde fiyatı uygun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kenan
Muadil deyince ladosiparfüm bence bir numara. Emre geldiyi de tavsiye edenler var ama ben denemedim. Delamore ve mfy kötü geldi bana. Fiziki dükkanı olanlarda muscent de fena bir seçenek değil

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Aklımda versace erosun muadili olan mad parfümümün w174 kodlu parfümü var ancak kalıcılığı nasıl olur bilemiyorum sizin önerdiğiniz kalıcılığı ve yayılımı yüksek olan muadil parfüm satan site dükkan vs varmı (Bütçem max 500 tl)
bargello, manovam, zara.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
Adam ceza aldı konuyu niye hortlattınız la.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
hiç alma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular