Neler Yeni

Müsaitseniz bi banka önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Beyler öyle bi banka önerinki 18 yaş altı şubeye gitmeden hesap açabilirim ön ödemeli de olur (paparayı önermenin veli onayı fln uğraştırıyor papara)

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
benim bildiğim öyle bir şey yok dostum ki hesap açmak ta sandığın kadar zor değil annen veya babanla gidip iki imza atıyorsun veli izni olmadan hesap açmana hiçbir bankanin izin vermeyeceğine eminim

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim bildiğim öyle bir şey yok dostum ki hesap açmak ta sandığın kadar zor değil annen veya babanla gidip iki imza atıyorsun veli izni olmadan hesap açmana hiçbir bankanin izin vermeyeceğine eminim
Nays izin veriyor ama biz köy deyiz her bankada şehirde şubeye gitmek uğraştıtıyor

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
Nays izin veriyor ama biz köy deyiz her bankada şehirde şubeye gitmek uğraştıtıyor
papara sanki öyle uğraştırmıyordu ben hesap açalı çok oldu ama en kolay en rahatı papara şahsen iban vs de var kartı da eve kargo ile söyledin mi miss

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,126
İsim
Sarp Yılmaz
Beyler öyle bi banka önerinki 18 yaş altı şubeye gitmeden hesap açabilirim ön ödemeli de olur (paparayı önermenin veli onayı fln uğraştırıyor papara)
Kardeşim 18 yaş altı bir şey öneremem de normal şartlar Enpara masrafsız güzeldir ben onaylatamadım ama Ziraat var şu anda Papara kullanıyorum çok rahatım.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yunus Emre Gül
18 yaş altı bankaya gitmeden hesap açılmıyor diye biliyorum.Ön ödemeli olarak ta papara ve nays var fakat onlarda veli onayı istiyor.İninal ve paycell'e bakabilirsin belki onlar istemiyordur.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
hocam daha yeni iş bankası açtım hesap 30dk sürüyor maksimum

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
papara sanki öyle uğraştırmıyordu ben hesap açalı çok oldu ama en kolay en rahatı papara şahsen iban vs de var kartı da eve kargo ile söyledin mi miss
Şimdi kimlikte foto istio oda bende yok seneye açabilirim yani

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Piu bi mobil bank + fiziksel kart çıksa
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl kısıtlı
Tanımlı kullanıcılara para göndere bilion kullanıcı tanıtmak içinde velinle gene şubeye gidion
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam daha yeni iş bankası açtım hesap 30dk sürüyor maksimum
Benim işbankası 1,5 yıl oluyordur naysı öneririm bak şuan eksikleri var ama ilerde çok iyi olcak velinde varsa şube fln uğraştırmıo

Son düzenleme:
Top Bottom