Neler Yeni

Öneri Müzik Dinlemek ve Oyun Oynamak İçin Gaming Kulaklık Tavsiyesi Eylül 2023

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
Bütçe
1800
1800TL bütçe ile yakın bir zamanda gaming kulaklık almayı planlıyorum. Asıl önceliğim kaliteli malzeme olması pedlerinin birkaç ay içinde hemen soyulmasını istemiyorum zaten öyle saatlerce oynayan ve durmadan kulaklık takan birisi değilim jabra elite 4 active'im var telefondan onunla müzik dinliyorum zaten. Diğer önceliğim ise ses kalitesinin yanında gecikme değerlerinin vs. iyi olması uzun lafın kısası hem oyunlarda iyi olacak hem de müzik dinlerken kötü performans vermeyecek kablolu bir kulaklık arıyorum şu kadar daha koy şunu al tavsiyelerine (300TL'ye kadar) açığım özellikle deneyimleri olanların yorumlarını bekliyorum. Ben şu an blackshark v2x modeliyle biraz hoşlaştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1800TL bütçe ile yakın bir zamanda gaming kulaklık almayı planlıyorum. Asıl önceliğim kaliteli malzeme olması pedlerinin birkaç ay içinde hemen soyulmasını istemiyorum zaten öyle saatlerce oynayan ve durmadan kulaklık takan birisi değilim jabra elite 4 active'im var telefondan onunla müzik dinliyorum zaten. Diğer önceliğim ise ses kalitesinin yanında gecikme değerlerinin vs. iyi olması uzun lafın kısası hem oyunlarda iyi olacak hem de müzik dinlerken kötü performans vermeyecek kablolu bir kulaklık arıyorum şu kadar daha koy şunu al tavsiyelerine (300TL'ye kadar) açığım özellikle deneyimleri olanların yorumlarını bekliyorum. Ben şu an blackshark v2x modeliyle biraz hoşlaştım.
gamepower fujin,kizaru,mihawk modellerinin fiyatlarını incelemelerini vs. çok inceledim aşırı derecede hoş ve fiyat performans ürünü hepsi ancak iyi yorumları olduğu kadar kötü yorumuda çok fazla var özellikle pedlerinden yağ geldiğini,dayanıksız olduğunu 10 dakikada bir mola vermek için kafasından çıkaranlar olduğu yorumlarını gördüm. Kafamı rahatsız etmesin gibi bir şey yazmadım ancak bu tarz bir kulaklıkta istemiyorum tabii ki 😂😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,968
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom