Neler Yeni

Müzik ve oyun için kulak içi kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Barış Seyhan
Bütçe
800
Tangzu markasının bu kulaklığını almayı düşünüyorum. Genellikle bass ağırlıklı müzik dinlerim. Oyun için de kullanabilirim. KZ ZSN Pro X almayı düşünüyordum fakat yorumlarda herkes tizlerin çok yüksek olduğundan bahsetmiş. Linkini attığım kulaklık ilk siparişe özel vergisi ile birlikte 800 TL'ye geliyor (323 TL vergi). Buna benzer bass ağılıklı müzikler ve oyun için önerebileceğiniz kulaklıklar var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fatih çatal
Kz zsn pro x kullanıyorum mükemmel ses kalitesi var. Ayrıca steam PUBG oynuyorum sesler çok ayrıntılı şekilde geliyor. Pc de youtube müzikden açtığım şarkı inanılmaz temiz ve net algılanıyor. Bu modelden önden önce kz zsn pro kullandım halende dükkanda kullanıyorum yıllardır, çok memnunum tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Barış Seyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kz zsn pro x kullanıyorum mükemmel ses kalitesi var. Ayrıca steam PUBG oynuyorum sesler çok ayrıntılı şekilde geliyor. Pc de youtube müzikden açtığım şarkı inanılmaz temiz ve net algılanıyor. Bu modelden önden önce kz zsn pro kullandım halende dükkanda kullanıyorum yıllardır, çok memnunum tavsiye ederim
Elimde Kz edx pro ve Sennheiser cx 275s var. Kz'nin tizleri baslara göre çok baskın. Bir de edx pro ve daha önce kullandığım Kz kulaklıkların tümünde pcde kulaklığa gelen ses mikrofona gidiyordu. Yani benim pcdeki sesler Discord'a gidiyor. Sennheiser veya başka kulaklıklarda bu duruma rastlamadım. Sadece Kz kulaklıklarda oluyor.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,771
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
İyi de tek girişli kulaklık değil mi bu?
Nasıl mikrofonunu kullandın? Dönüştürücü mü kullandın?

Top Bottom