Neler Yeni

Muhabbet kușum kaçtı

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Bazen eve geri dönebiliyorlar. Umudunu kaybetme.

Akbaba Kürşat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Furkan
Çok geçmiş olsun kardeşim bende var 1 tane çok dikkat ediyorum

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bazen eve geri dönebiliyorlar. Umudunu kaybetme.
Yok hocam çoktan kaybettim niye dersen tam kaçtı șansıma hava güneșliydi kuș kactiktan 1 saat sonra gök gürledi yagmur yagdi baya simdi geri gunes acti

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Geçmiş olsun. Ben de muhabbet kuşu besliyorum (PP'de ki) umarım kaçmaz. Kış olunca bizim odaya alıyoruz sıcak diye yaz olunca salona koyuyoruz. Kapısını kapayıp balkona koyuyoruz ara sıra.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Geçmiş olsun. Ben de muhabbet kuşu besliyorum (PP'de ki) umarım kaçmaz. Kış olunca bizim odaya alıyoruz sıcak diye yaz olunca salona koyuyoruz. Kapısını kapayıp balkona koyuyoruz ara sıra.
Benimkide sari yeșil karisikti rengi. Elimde durmayi seviyodu elimi yaliyodu surekli. Artık düșünmemeye calisiyom yoksa kendimi daha cok üzecem. Eși karșımda bana bakıp ötüyo en kötü yanı o

-CrawL

80+ Gold
Șuan bu konuyu açarken bile hala ağlıyorum. Kuș kafesi balkondaydı bende eve yeni geldim. Kușu elime alıyım az seviyim dedim tam o sırada annem çıkarma cam açık demeye kalmadı kușum kaçtı. 1 yıldır bendeydi. Eși de vardı anlık dikkatsizliğimden kaçtı gitti. Bende 5. Katta oturuyorum. Hemen catiya ciktim baktim. Goremedim asagiya indim. Tüm mahalleyi dolaștım heryerde de birsuru agac var. En sonunda buldum kușu kona kona gitmiș kocaman duvarlı dikenli telli ni bahçenin söğüt agacinin ustune konmus. 2 saat bahcrye girmeyi denedim. En sonunda girecek yol buldum. Ama kușu gözden kaybettim kaldı öyle. Niye böyle bi konu açtın derseniz içimi dökmek istedim. Normalde hiç aglayan birisi degilim. Uzun zamandir bu kadar üzüldugumu hatirlamiyorum
Aynı şey başıma geldi yavru muhabbet kuşum kaçmıştı. Annesinin babasının kardeşlerinin kafesini balkona koydum ertesi gün bir baktım annesinin kafesinin önüne geçmiş annesine yemek diye yalvarıyor. Balkona eşinin kafesini ve eşini koy kuş sesi falan aç bi ihtimal geri dönebilir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,460
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bi şans geri dönebilir hocam siz yine de ümidini kesmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Geçmiş olsun 🙁 benimde bir kuş var inşalah kaçmaz 3 yıldır bizde sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular