Neler Yeni

Öneri Muhendislik İçin Bilgisayar Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan
Evet bir hocamizda lenovo ideapad 5 pro aldi memnunum demisti huwaide bakiyorum bakalim hayirlisi tam karar veremedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Valentine
D16 almayi düşünüyorum i7 serisinden r7 olan daha mi iyidir

Megan

80+ Silver
Evet bir hocamizda lenovo ideapad 5 pro aldi memnunum demisti huwaide bakiyorum bakalim hayirlisi tam karar veremedim
Son attığım huawei çok güzel

D16 almayi düşünüyorum i7 serisinden r7 olan daha mi iyidir
İkisi de işini görür hangisi performanslı bilmiyorum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Yazilim için kullanacagim renderla pek isim yok mesele macbookda uyumsuzlukda basliyor ondan dolayi pek almayi düşünüyorum unide sıkıntı cekersin dendi
Yazılım için Macbook önerilir genelde

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Hocam vallaha bende oyle dusundum ama bazilari bazi programlarda uyumluluk sorunu cekersin dediler yoksa m2 islemcili bir macbook air almayi planliyordum
Kim dedi ? Windowsta da sıkıntı çekersin macos a özel yazılım şeyleri de var yani dediğin şey çok garip millet Macbook u oyun için almıyor ? Yazılım için alıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan
Kim dedi ? Windowsta da sıkıntı çekersin macos a özel yazılım şeyleri de var yani dediğin şey çok garip millet Macbook u oyun için almıyor ? Yazılım için alıyorlar
Bende oyle biliyordum ama forumlarda okuduklarim var birde udemyden hocalara sordum onlarda windows makine al dediler o yuzden windowsa yoneldim

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Bende oyle biliyordum ama forumlarda okuduklarim var birde udemyden hocalara sordum onlarda windows makine al dediler o yuzden windowsa yoneldim
Sen bilirsin dostum bende Alicam karar veremiyorum istersen xflow 13 alabilirsin hem dokunmatik ekran hem ddr5 6400mhz ram var hemde 3050 var içerisinde asusun

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Guzel gozukuyor siz hangi modeller arasinda kaldiniz
Ben ya delta 15 yada M2 Macbook pro Alicam 26k ya 👍 Air alcaktim lakin 8 CPU 8 gpu bar airde aynı fiyata Macbook pro 8cpu 10 gpu veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,560
Üyeler
157,248
Son üye
xaves777
Top Bottom