Neler Yeni

N11 İade parayı vermiyor!

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Draq123
İyi forumlar herkese
N11 den iadem onaylanmasından beri 23 gün geçti hala parayı iade etmediler bide mouse bende 1 aydır yok garantiye gittiğinden beri. 15 defa müşteri hizmetlerine yazdım her defasına üst merceklere iletiliyor en kısa sürede dönüş yapılcak deniyor. en kısa sürede lafınıda bilerek gıcıklıktan diyorlar he hissediyorum ben 😃. Bu satıcıda n11in kendisi başka satıcıdan almadım. Ben bunları nasıl şikayet edebilirim çok sinir oldum dava açıcam 23 gündür müşteriye parasını vermemek ne ya yapcakları şey parayı atmak bu kadar basit. Bu bas baya dolandırmak!

Ekler

• Screenshot_20240428_005842_n11.jpg
    Screenshot_20240428_005842_n11.jpg
    216.5 KB · Hit: 69

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Kürşat
İyi forumlar herkese
N11 den iadem onaylanmasından beri 23 gün geçti hala parayı iade etmediler bide mouse bende 1 aydır yok garantiye gittiğinden beri. 15 defa müşteri hizmetlerine yazdım her defasına üst merceklere iletiliyor en kısa sürede dönüş yapılcak deniyor. en kısa sürede lafınıda bilerek gıcıklıktan diyorlar he hissediyorum ben 😃. Bu satıcıda n11in kendisi başka satıcıdan almadım. Benim bunları nasıl şikayet edebilirim çok sinir oldum dava açıcam 23 gündür müşteriye parasını vermemek ne ya yapcakları şey parayı atmak bu kadar basit. Bu bas baya dolandırmak!
bankaya iletildikten sonra 2-14 gün sürebiliyor bankaya göre

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,098
İsim
Kürşat
Hayır banka maks 4 3 günde atıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İadenin 3 günü atsa para bankada 20 günmü bekliyor
Banka 10-14 güne de çıkabilir ama burda n11 kaynaklı gibi duruyor

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ömer
şikayet var'a şikayet et atarlar

Zexius

80+ Bronze
İyi forumlar herkese
N11 den iadem onaylanmasından beri 23 gün geçti hala parayı iade etmediler bide mouse bende 1 aydır yok garantiye gittiğinden beri. 15 defa müşteri hizmetlerine yazdım her defasına üst merceklere iletiliyor en kısa sürede dönüş yapılcak deniyor. en kısa sürede lafınıda bilerek gıcıklıktan diyorlar he hissediyorum ben 😃. Bu satıcıda n11in kendisi başka satıcıdan almadım. Ben bunları nasıl şikayet edebilirim çok sinir oldum dava açıcam 23 gündür müşteriye parasını vermemek ne ya yapcakları şey parayı atmak bu kadar basit. Bu bas baya dolandırmak!
Aynı bahaneleri zamanında almış olduğum asus monitörü servis raporu ile n11'e iade ederken yaşamıştım servis sürecim raporla beraber 1 hafta sürmüşken n11den parayı almam 1 ay kadar sürdü herifler parayımı bilerek bekletti veya da hakkaten sistemlerinde sıkıntımı vardı bilinmez ama o gün bugündür n11 sitesinde kendi satıcılı veyahutta pazaryeri satıcılarından direkt olarak kendilerinden bir ürün sipariş vermemeye dikkat ediyorum çünkü yaklaşık 1 ay boyunca param işletildi diyebilirim.

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Draq123
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsibuarada haricinde hiçbir aracı firma şikayetvardaki şikayetlerle ilgilenmiyor bu yüzden hep aracı seçerken hepsibuarada ve amazon olmasına özen gösteririm şikayetvardaki şikayetleri dikkate alıyorlar çünkü
amazonun şikayet vara ihtiyacı yok direk ilgileniyorlar çok iyi bir şekilde

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
İbrahim Toglu
İyi forumlar herkese
Bazen iade edilen parayı banka bekletebiliyor. Eğer böyle bir durum yoksa analarını ağlat. Tüketici danışma hattını arayıp (Alo 175) 14 iş günü geçmesine rağmen iade tutarını hala yatırmadıklarını ve tam prosedür olarak nereye şikayet etmen getrektiğini detaylı öğrenirsin.
23 nisan civarı yatırmaları gerekiyormuş eğer o zamandan bugüne aldığın ürün aşıŕı zamlandıysa fatura fıyatına göre misliyle bedel talep de edebilirsin. Ama orada biraz dava etme vs durumları var.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Berat fatih
n11 daha önce böyle tip sorunlar yaşamadım ilginç

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Şikayetvar dan bir şey çıkmaz. Kendini hiç yorma tüketici hakem heyetine başvur. Bilgileri eksiksiz doldur .O zaman tıpış tıpış yatar paran . Ama uğraşmam lazım biraz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,466
Üyeler
141,582
Son üye
ozan2327
Top Bottom