Neler Yeni

n11 satıcısı iade talebimi reddetti

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhabalar n11den gamepower medusa 7.1 aldım fakat bazı sorunlar yüzünden iade istemek zorunda kaldım bu sorunlar da:dip ses,kulaklık kulağıma oturmuyor bu yüzdende acı yaratıyor kullanamıyorum
ve dün direk 10dk kullanımdan sonra iadeye yolladığım kulaklık için iade talebim reddedilmiş nasıl bir yol sergileyebilirim bu kulaklığı sadece 10dk kullandım yinede hijyen sekmesine girdiği için mi iptal oluyor anlamadım

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklık hijyenik üründür, iade edilemez. Bazı firmalar müşteri memnuniyeti kapsamında iade alabilir ancak böyle bir zorunluluk yok.
Hocam bu sefer sol sağdan az ses veriyor bide dip ses var diye açtım bunlar harbiden vardı bu arada yalan değil yani
bu sefer iade olur mu ?

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Yetkili servise gider, bu şekilde tespitler yapılırsa iade yapılabilir.
teşekkürler hocam inşallah iade olur kullanamıyorum çünkü kulaklığı boşa gidicek param

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Garanti belgesi vs duruyorsa servise gönder.
dün elime ulaştı hocam sadece 10dk denedim ve direk kargoya gönderdim ona rağmen iade kabul edilmedi ki adamlara daha ulaşmamış bile kargo dağıtıma çıkmış ellerinde olmayan kargoyu reddediyorlar bende bidaha iade talebi açtım ellerine ulaşmadığı için dip ses sorunu felan var dedim bu sefer inşallah iade olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

N11 müşteri hizmetlerine ulaşın canlı Destek üzerinden
bir daha iade talebi oluşturdum hocam olmazsa garantiye gönderip orda iade olmasını isticem

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kulaklık hijyenik üründür, iade edilemez. Bazı firmalar müşteri memnuniyeti kapsamında iade alabilir ancak böyle bir zorunluluk yok.
hocam bu arada otomatik iptal olmuş mağazanında benimde nasıl olduğundan bilgimiz yok yeniden iade talebi açtım

arturo

80+ Silver
merhabalar n11den gamepower medusa 7.1 aldım fakat bazı sorunlar yüzünden iade istemek zorunda kaldım bu sorunlar da:dip ses,kulaklık kulağıma oturmuyor bu yüzdende acı yaratıyor kullanamıyorum
ve dün direk 10dk kullanımdan sonra iadeye yolladığım kulaklık için iade talebim reddedilmiş nasıl bir yol sergileyebilirim bu kulaklığı sadece 10dk kullandım yinede hijyen sekmesine girdiği için mi iptal oluyor anlamadım
N11 aldıysan zor müşteri memnuniyeti onlar için sıfır.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
N11 aldıysan zor müşteri memnuniyeti onlar için sıfır.
bilmiyorum hocam en başta yaptığım iade talebi 2tarafında haberi olmadan iptal edilmiş bende yeni bir tane daha açtım 10dk öncede kargo onlara ulaşmış dip sesi ve kulaklığın solu sağdan az ses veriyor diye iade talebi açtım inşallah kabul ederler

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Hocam bu sefer sol sağdan az ses veriyor bide dip ses var diye açtım bunlar harbiden vardı bu arada yalan değil yani
bu sefer iade olur mu ?
ya saçma sapan nedenlerden iptal ediyorlar
etik değil ama önerim kulaklığın içini aç kablosunu yak sonra ses gelmiyor diye gönder, hakediyorlar bana göre.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,609
Üyeler
157,715
Son üye
emir7e
Top Bottom