Neler Yeni

Çözüldü✓ N11'den Uyguna Ram Alcam Ama Şüphe Duyuyorum (link'li)

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Knk n11 den hiçbir şey alma sorun çıktımı ilgileniyorlar ürün bozuk gelir iade edersin paranı iade etmez yada ürün eline ulaşmaz azcık ucuz olsun diyorsan n11 den alma sakın ben 3 yıl önce bilgisayar ek kablo siparişi vermiştim o zamanın parasıyla 80 TL tuttu sonradan iptal ettim siparişi kargo bana ulaşmadı ama iptal de edilmedi oradaki 80 TL de kaldı o zaman üzülmüştüm şimdi 200 300 TL ediyor hepsiburada ve amazon dan almaya özen göster orda böyle sorun olmuyor

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
C Ş
Eğer Ramtech alacaksan mağazaya mutlaka sor notebook uyumluluğunu. Uyumsuzluk durumunda iade edeceğini bildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk n11 den hiçbir şey alma sorun çıktımı ilgileniyorlar ürün bozuk gelir iade edersin paranı iade etmez yada ürün eline ulaşmaz azcık ucuz olsun diyorsan n11 den alma sakın ben 3 yıl önce bilgisayar ek kablo siparişi vermiştim o zamanın parasıyla 80 TL tuttu sonradan iptal ettim siparişi kargo bana ulaşmadı ama iptal de edilmedi oradaki 80 TL de kaldı o zaman üzülmüştüm şimdi 200 300 TL ediyor hepsiburada ve amazon dan almaya özen göster orda böyle sorun olmuyor
N11'den birçok ürün aldım ve hatırladığım kadarıyla hiç sorun yaşamadım. Ürün gönderilmese bile para iadesi yapılıyor hatta telafi için kupon da verilebiliyor bazen.
Platformadan çok satıcı mağaza önemli. Bu her alışveriş platformunda böyledir.

Bunu almak büyük risk. Ram diyip geçme , bi mavi ekran hatası verir moralini bozar.

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,261
İsim
Emre Zengin

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Eğer Ramtech alacaksan mağazaya mutlaka sor notebook uyumluluğunu. Uyumsuzluk durumunda iade edeceğini bildir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

N11'den birçok ürün aldım ve hatırladığım kadarıyla hiç sorun yaşamadım. Ürün gönderilmese bile para iadesi yapılıyor hatta telafi için kupon da verilebiliyor bazen.
Platformadan çok satıcı mağaza önemli. Bu her alışveriş platformunda böyledir.

Aslında n11 de o zaman çok dolandırıcılık olayı oluyordu sattığı ürünün %15 %20 sini n11 alıyordu düşüktü pay yüzdesi vardı diğer sitelere %30 isterken n11 dediğim civarlarında istediği için ve ucuzdan olduğu için o zaman dolandırıcılar n11 de satış yaptığını gördüm benim dediğim bu olaydan sonra araştırmıştım o zaman ki 80 lira için üzüldüğümde bu sebeple o günden beri n11 den alışveriş yapmıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selimhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3200 MHz CL15 :D Cruical üzmez hocam. Onu tercih edebilirsin. Laptobunun marka modeli neydi bu arada? https://www.hepsiburada.com/crucial-ntb-32gb-3200mhz-ddr4-ct32g4sfd832a-p-HBCV00001TVVS3?magaza=Codegen Shop

laptob markam budur. uyumlu ve hızlı bir ram aradım ama oda n11de satılıyor aynı satıcının aynı ramin 16gb halini trendyolda satıyordu hatda şurdan bakabilirsiniz

Top Bottom