Neler Yeni

Nakil başvurum onaylanmış mı?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar imamhatip lisesinde okuyordum anadoluya nakil istedim. cumaartesi yani bugün baktığımda öğrenci numarımın değiştiğini gördüm. nakil bilgilendirmeye baktığımda ise anadolu yazıyordu. sınıfımdaki insanları görmek için ebaya girdim ve ebada imam hatip yazıyordu. size güncellemediği içinmi böyle olmuştur? yoksa okula gidip kontrolmu ettirmem lazım? şuben ve numaram değişmiş.

1722675598833.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
KaanBerkKral
Arkadaşlar imamhatip lisesinde okuyordum anadoluya nakil istedim. cumaartesi yani bugün baktığımda öğrenci numarımın değiştiğini gördüm. nakil bilgilendirmeye baktığımda ise anadolu yazıyordu. sınıfımdaki insanları görmek için ebaya girdim ve ebada imam hatip yazıyordu. size güncellemediği içinmi böyle olmuştur? yoksa okula gidip kontrolmu ettirmem lazım? şuben ve numaram değişmiş.

Alıntıyı görüntüle
Hocam ebadaki sizin adresinize göre gösteriyor yanlış o günceller zaten

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ebadaki sizin adresinize göre gösteriyor yanlış o günceller zaten
peki hocam e devlet nakil sisteminde yazan öğrence bilgisi kısmı. yani yukardaki attığım resim. sizce doğrumudur okul bana yakın gidip kontrol etmelimiyim? birde aktif olarak okulumun adını göremiyorum oraya nerden bakabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
KaanBerkKral
peki hocam e devlet nakil sisteminde yazan öğrence bilgisi kısmı. yani yukardaki attığım resim. sizce doğrumudur okul bana yakın gidip kontrol etmelimiyim? birde aktif olarak okulumun adını göremiyorum oraya nerden bakabilirim.
Hocam okula gidip söylemeniz daha doğru olacaktır ben lise de öyle yaptım şahsen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,645
Üyeler
151,097
Son üye
Osman_Hulusi
Top Bottom