Neler Yeni

Nasıl 250 puan alırım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Pazar günü lgs ye gireceğim bugüne kadar kitap yüzü açmadım dershaneye gidiyorum şuana kadar en yüksek deneme sonucum 257 abim benden o kadar ümitsizki lgs den 250 al İPhone 14 alacağım dedi ne yapsam 250 alırım şuan kendimin lgs de 200 220 alıcağımı düşünüyorum

Receb İvedik

80+ Bronze
Pazar günü lgs ye gireceğim bugüne kadar kitap yüzü açmadım dershaneye gidiyorum şuana kadar en yüksek deneme sonucum 257 abim benden o kadar ümitsizki lgs den 250 al İPhone 14 alacağım dedi ne yapsam 250 alırım şuan kendimin lgs de 200 220 alıcağımı düşünüyorum
Kanka azıcık ders dinlediysen yaparsın ben hiç çalışmadan 350-370 civarı bişey almıştım ki fende çoğunu yapmadan çıkmıştım hatırlıyorum tek dönemsiniz bide

oguzgl12

80+
Türkçe ve tarih e ağırlık ver matematik özet konu dinle

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,054
İsim
uwu
o abiden bnde istiyorum bna yardım edecek bnle beraber vakit geçirecek bu arada sadece türkçe 5 tane fen 10 tane yap ink din fulle yeter

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sözeli halledersin direkt. Mat ve fenden 3-5 bişey yapsan 300'ü bile geçersin.
Türkçe ve tarih e ağırlık ver matematik özet konu dinle
Kanka azıcık ders dinlediysen yaparsın ben hiç çalışmadan 350-370 civarı bişey almıştım ki fende çoğunu yapmadan çıkmıştım hatırlıyorum tek dönemsiniz bide
Mesela yarınki rutinimi size bırakıyorum nasıl yapmalıyım derslere gelirsek Türkçede sadece paragraf çözüyorum denemelerde 12d altına düşmüyor 15 yaptım en fazla din kültürü 8d falan oluyor inkılap Bi ara çok iyiydi fulluyodum sonra iyi diye Bi boşladım çok kötü şuan İngilizce de çok kötü denemelerde hiç çözüyorum bile yada 2 tane falan çözüyorum matematik hiç bilmiyorum fen de çok az

Zechion

80+ Silver
Keşke sene başında konu açıp tavsiye isteseydin. Çalışmadığına pişman birisi olarak sana çok güzel tavsiye verebilirdim. Çalışmadan 360 aldım. Çok çalışan denemede hep 1. olan arkadaşlarımla aynı puanı aldım. 70 soruluk bir sınava çalışmadığıma öyle bir pişmanım ki. Belki de daha farklı bir lisede olacaktım. Üzücü olan ise, sınavın o kadar zor bir sınav olmaması benim eşeklik yapmam. 250 almak çok kolay bir şey. Denemede aldığınızdan daha yüksek puan alıyorsunuz genel olarak. Denemeler sizi en kötü duruma hazırlamak için zor soruluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet Kaya
Lgs den 250 alırsan iphone 14 alırsın ama kötü bir okula gidersin bende senin gibi hiç çalışmıyordum pişmanım şimdi daha iyi bir liseye gidebilirdim diye ama olan olmuş

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Bakıyorum da gençlik hepten boslamis ya biraz üzerine dusseniz be beyler inek olun demiyorum ama derslerle alakanız olsun biraz gelecek için ümidimiz sizlersiniz dikkat edelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Keşke sene başında konu açıp tavsiye isteseydin. Çalışmadığına pişman birisi olarak sana çok güzel tavsiye verebilirdim. Çalışmadan 360 aldım. Çok çalışan denemede hep 1. olan arkadaşlarımla aynı puanı aldım. 70 soruluk bir sınava çalışmadığıma öyle bir pişmanım ki. Belki de daha farklı bir lisede olacaktım. Üzücü olan ise, sınavın o kadar zor bir sınav olmaması benim eşeklik yapmam. 250 almak çok kolay bir şey. Denemede aldığınızdan daha yüksek puan alıyorsunuz genel olarak. Denemeler sizi en kötü duruma hazırlamak için zor soruluyor.
Ok teşekkürler bende çok pişmanım üzülüyorum ama yapamıyorum örnek olarak matematik abim konuyu anlatıyor soru çözümüne geçiyoruz 3 soru çözüyorum 4. Ye çözemiyorum zorlaşıyor konuyu unutuyorum sıkılıyorum olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lgs den 250 alırsan iphone 14 alırsın ama kötü bir okula gidersin bende senin gibi hiç çalışmıyordum pişmanım şimdi daha iyi bir liseye gidebilirdim diye ama olan olmuş
Kötü okula gidicrğimin bende farkındayım ve pişmanım olan oldu geçen geçti okulu hı saatten sonra değiştiremem ama en azından İPhone 14 gitmesin

Berke123

80+ Bronze
kanka hepsini A şıkkı yapsan 250 alırsın ben o puanlara kaydırma yapanlar düşüyor sanıyodum

Teog zamanında çalışmadan bile 400 aldım nasıl bu kadar kötü yapabiliyorsunuz anlamıyorum
o teog işte

elinden geleni yaparsan alırsın 250 zor değil

1685770717341.png
bu 266 yapıyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100