Neler Yeni

MOZA'yı Nasıl, nereden alabiliriz?

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
Abdullah abinin son attığı insta postunda "sonunda moza resmi olarak ülkemizde" yazmış, gelbura sitesi dışında alınabilecek mi yani artık???

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,301
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben monza yerine fanetec önerim fanetec kedi siteside satiyor

https://fanatec.com/eu-en/ready2race/csl-dd-f1-esports-starter-kit-for-pc

bu 2 sin vergi kargo dahil ayni fiyat fanetec 35 filan geliyor
Yurtdisindan geldiği için 150 euro üstü vergisi varmış onu nasıl ödeneceğini bilmiyorum bi bilsem çoktan fanatec almıştım.

Awaxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Deniz Ayaz Ocak
Monza şuanlık bi kaçbin firin ekmek yemsi lazım sorun çekersin

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
ben monza yerine fanetec önerim fanetec kedi siteside satiyor

https://fanatec.com/eu-en/ready2race/csl-dd-f1-esports-starter-kit-for-pc

bu 2 sin vergi kargo dahil ayni fiyat fanetec 35 filan geliyor
Bunu TR'ye getirtemezsin attığın konu linki 2022'ye ait yurtdışı ürünlerine 150euro sınırı geldi maalesef buna gümrükte çıkacak vergi gözlerinizi fal taşı gibi açacaktır ve Moza dediğin marka azımsanmayacak güçte bir markadır ve bu alanda gerçek bir markadır.

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu TR'ye getirtemezsin attığın konu linki 2022'ye ait yurtdışı ürünlerine 150euro sınırı geldi maalesef buna gümrükte çıkacak vergi gözlerinizi fal taşı gibi açacaktır ve Moza dediğin marka azımsanmayacak güçte bir markadır ve bu alanda gerçek bir markadır.
Kafalar gittikçe karışıyor. Ama ben de moza r5 bundle alma taraftarıyım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kafalar gittikçe karışıyor. Ama ben de moza r5 bundle alma taraftarıyım
Bilmiyorum nasıl bir kullanıcısın ama şunu unutmamak lazım Fanatec ve Moza, Sim Racing Pro ürünler üretir dahili ekranından tut bir sürü yükseltme seçenekleri var ama asıl sorun sen nasıl bir kullanıcısın? çünkü bunlar çok pro ürünler, giriş ve orta seviye bir kullanıcı için bu markaların en alt modelleri bile çok fazla sonuçta Direct Drive ürün bir de bu. Unutmamak lazım Fanatec VS Moza karşılaştırması yaparken bazen kullanıcılar minicik bir hissiyatı bile karşılaştırıyor bu hissiyat bu işin proları tarafından hissedilirken mesela ben hissedemiyorum onun için diyorum nasıl bir kullanıcısın bu işe yeni girişeceksen R5 falan aşırı fazla kalır veya alırsın muhtemelen bıkana kadar farklı bir arayışa geçmezsin.

Bu arada şimdi gördüm marka Hepsiburada üzerinden lansmana özel fiyat yapmış şanslısın

YalpY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yağız Alp
Bilmiyorum nasıl bir kullanıcısın ama şunu unutmamak lazım Fanatec ve Moza, Sim Racing Pro ürünler üretir dahili ekranından tut bir sürü yükseltme seçenekleri var ama asıl sorun sen nasıl bir kullanıcısın? çünkü bunlar çok pro ürünler, giriş ve orta seviye bir kullanıcı için bu markaların en alt modelleri bile çok fazla sonuçta Direct Drive ürün bir de bu. Unutmamak lazım Fanatec VS Moza karşılaştırması yaparken bazen kullanıcılar minicik bir hissiyatı bile karşılaştırıyor bu hissiyat bu işin proları tarafından hissedilirken mesela ben hissedemiyorum onun için diyorum nasıl bir kullanıcısın bu işe yeni girişeceksen R5 falan aşırı fazla kalır veya alırsın muhtemelen bıkana kadar farklı bir arayışa geçmezsin.

Bu arada şimdi gördüm marka Hepsiburada üzerinden lansmana özel fiyat yapmış şanslısın
Yakın zamanda para denkleşirse alırız 1 tane, sağol abi

Awaxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Deniz Ayaz Ocak
monza güçlü bir makamı dir hiç bir e spor ay sim racing oyunu sposor deyil belki ürüleri güzdir ama basitce açikalyım iRacing oyuda fanetc otamaktik ayar setap varkan mozanın yok masa sonra F1 ams 2 asseta corsa gibi oyuları Nresimi sıposorudur fantec buda biri çoğu oyun tafaından destekleniyor ama diyeri dektlemiyo bana bu anlasan bi merak eti duyularını anlama bana ürün kalitsi güzel ama oyun destiği yok.

Ve Çoğu zam e spor serilerne trumater yada danetec sponsor oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi bile hayatın da kaç tane Direct Drive direyo nyada direyon seti dendin.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
monza güçlü bir makamı dir hiç bir e spor ay sim racing oyunu sposor deyil belki ürüleri güzdir ama basitce açikalyım iRacing oyuda fanetc otamaktik ayar setap varkan mozanın yok masa sonra F1 ams 2 asseta corsa gibi oyuları Nresimi sıposorudur fantec buda biri çoğu oyun tafaından destekleniyor ama diyeri dektlemiyo bana bu anlasan bi merak eti duyularını anlama bana ürün kalitsi güzel ama oyun destiği yok.

Ve Çoğu zam e spor serilerne trumater yada danetec sponsor oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi bile hayatın da kaç tane Direct Drive direyo nyada direyon seti dendin.
IMG_7414.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,655
Üyeler
151,259
Son üye
Dnejekekdkd
Top Bottom