Neler Yeni

Nasıl sipariş verebilirim

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
Arkadaşlar ben yarın sabah Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden hazır sistem bilgisayar satın alacaktım fakat az önce kontrol etmek için girdiğimde sepete ekle yazmıyordu mağazada seçeneği yazıyordu yani anladığım kadarıyla yalnızca gidip mağazasından alınabiliyor şimdi de şehir dışındayım o sebeple gidip mağazasından alamıyorum nasıl internet üzerinden sipariş verebilirim yardımcı olabilir misiniz kaç aydır bekliyordum almayı fakat böyle bir şey çıktı hızlıca bakabilir misiniz.

Ekler

• IMG_2620.png
    IMG_2620.png
    974.7 KB · Hit: 24

oEnesQlf

80+ Silver
Arkadaşlar ben yarın sabah Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden hazır sistem bilgisayar satın alacaktım fakat az önce kontrol etmek için girdiğimde sepete ekle yazmıyordu mağazada seçeneği yazıyordu yani anladığım kadarıyla yalnızca gidip mağazasından alınabiliyor şimdi de şehir dışındayım o sebeple gidip mağazasından alamıyorum nasıl internet üzerinden sipariş verebilirim yardımcı olabilir misiniz kaç aydır bekliyordum almayı fakat böyle bir şey çıktı hızlıca bakabilir misiniz.
İnternet stoğu bitmiş ekrandaki numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet stoğu bitmiş ekrandaki numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz
tesekkürler aradım ya telefondan ya da mağazadan alım mevcut dedi o 32gb ram seçeneği için de stoğun bitmiş olabileceğini söyledi bir de kendiniz de toplatabilirsiniz dedi gidip napıcam ben simdi ya daha dönmeme 7 gün var

oEnesQlf

80+ Silver
tesekkürler aradım ya telefondan ya da mağazadan alım mevcut dedi o 32gb ram seçeneği için de stoğun bitmiş olabileceğini söyledi bir de kendiniz de toplatabilirsiniz dedi gidip napıcam ben simdi ya daha dönmeme 7 gün var
7 gün sonra mağazadan alın mağazada hemen bitmez stok

ozzieee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7 gün sonra mağazadan alın mağazada hemen bitmez stok
umarim oyle olur ya bir de kararsız da kaldım sence o fotoğraftaki sistem mi oyunlarda daha iyi performans verir yoksa simdi koyacağım sistem mi

Ekler

• IMG_2625.png
    IMG_2625.png
    290.1 KB · Hit: 10
  • IMG_2627.png
    IMG_2627.png
    708.4 KB · Hit: 8
  • IMG_2628.png
    IMG_2628.png
    562 KB · Hit: 8

oEnesQlf

80+ Silver
umarim oyle olur ya bir de kararsız da kaldım sence o fotoğraftaki sistem mi oyunlarda daha iyi performans verir yoksa simdi koyacağım sistem mi
Bu daha iyi ama başka sitelere bakmakta fayda var

oEnesQlf

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,649
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc