Neler Yeni

🔥İndirim NAYS DOLAP'TA DA GEÇERLİ!

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dolap bildiğiniz üzere Trendyol'un uygulaması. Dün dolaptan bir alışveriş yapacakken acaba Trendyol'daki %10luk indirim Dolap'ta da geçerli olur mu diye müşteri temsilcisine sordum ve evet yanıtını aldım. Ve dün dolap uygulamasından aldığım ürünün %10u bugün iade geldi. Aklınızda bulunsun arkadaşlar.
Kampanya %15 ile devam ediyor. @James Gg denemiş sağolsun.

Son düzenleme:

freygasm

80+ Gold
Ben de ekleme yapayım; trendyol yemekte de geçerli.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güzel bir deneyim teşekkürler hemen deneyimliyorum.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolap bildiğiniz üzere Trendyol'un uygulaması. Dün dolaptan bir alışveriş yapacakken acaba Trendyol'daki %10luk indirim Dolap'ta da geçerli olur mu diye müşteri temsilcisine sordum ve evet yanıtını aldım. Ve dün dolap uygulamasından aldığım ürünün %10u bugün iade geldi. Aklınızda bulunsun arkadaşlar.
ben sırf denemek için dolaptan yeni 520 TL'ye bir şey aldım yarına mı yansıyor. Bugünde gelir mi kampanya kısmına baktım ama trendyol yazmıyordu.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,815
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
ben sırf denemek için dolaptan yeni 520 TL'ye bir şey aldım yarına mı yansıyor. Bugünde gelir mi kampanya kısmına baktım ama trendyol yazmıyordu.
Bugün aldıysan geçmiş olsun çünkü bitti Trendyol kampanyası :D Eğer dün aldıysan 3-4 güne kadar sürüyor.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bugün aldıysan geçmiş olsun çünkü bitti Trendyol kampanyası :D Eğer dün aldıysan 3-4 güne kadar sürüyor.
yapma bee :) dolandırılmış gibi hissediyorum kendimi olsun yapacak bir şey yok gidip anker r100 aldım fiyatları uçmuştu geçmiş olsun diyelim teşekkürler müşteri hizmetlerini aradım bitti dedi daha yeni.

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
Hocam bugun aldiysaniz hesabiniza muhtemelen yansimaz nays e-ticaret siteleri icin yapilan harcamalarda verilen %10 cashback firsatini sonlandirdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarim bir daha ki ay tekrar getirirler hocam kotu oldu cok iyi bir firsatti

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapmaaa :D yeni bitti kampanya baksaydın keşke

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
Yapmaaa :D yeni bitti kampanya baksaydın keşke

olsun yapacak bir şey 520 TL'ye gittim kapalı kutu r100 aldım şimdi olmuş 1000 TL çok farklı bir dünya.
Hocam moralinizi bozmayin kampanya 2 haziranda geri gelicekmis bir arkadas konusunu acmis forumda canli destekle konusmus

yapma bee :) dolandırılmış gibi hissediyorum kendimi olsun yapacak bir şey yok gidip anker r100 aldım fiyatları uçmuştu geçmiş olsun diyelim teşekkürler müşteri hizmetlerini aradım bitti dedi daha yeni.
Eger siparisi iptal edebiliyorsan et hocam saticiya da soylersin durumu tekrar satin alacagini vs.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam moralinizi bozmayin kampanya 2 haziranda geri gelicekmis bir arkadas konusunu acmis forumda canli destekle konusmus

Eger siparisi iptal edebiliyorsan et hocam saticiya da soylersin durumu tekrar satin alacagini vs.
aynen banada 2 sinden itibaren dendi şiparişi iptal edip internetten papara üzerinden aldım oradan cashback aldım. Paparadada cashback var bu arada 25 tl akın cashback geldi 498 tllik ürün aldım.

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
aynen banada 2 sinden itibaren dendi şiparişi iptal edip internetten papara üzerinden aldım oradan cashback aldım. Paparadada cashback var bu arada 25 TL akın cashback geldi 498 tllik ürün aldım.
Iyi yapmisiniz hocam hayirli olsun

Natisse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Alper Eşel
Naysta indirim tekrar yüzde 15 olarak aktif oldu. Bu durumda dolaptada geçerlimi acaba şuan?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,669
Üyeler
154,268
Son üye
Knex
Top Bottom