Neler Yeni

🔥İndirim NAYS DOLAP'TA DA GEÇERLİ!

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Naysta indirim tekrar yüzde 15 olarak aktif oldu. Bu durumda dolaptada geçerlimi acaba şuan?
Muhtemelen geçerlidir. Dolap diye özel bir ibare yok ama Trendyol'un uygulaması olduğu için geçerli oluyor. Nays müşteri hizmetlerine sor istersen ben alışveriş yapmadan önce sormuştum ona göre almıştım.

Natisse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Alper Eşel
Muhtemelen geçerlidir. Dolap diye özel bir ibare yok ama Trendyol'un uygulaması olduğu için geçerli oluyor. Nays müşteri hizmetlerine sor istersen ben alışveriş yapmadan önce sormuştum ona göre almıştım.
dolaptan müsteri hizmetlerine sordum bu uygulamada geçerli değildir dedi.Şimdi birde nays a sorayım onlar ne diyecek ona göre yazarım buraya.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
dolaptan müsteri hizmetlerine sordum bu uygulamada geçerli değildir dedi.Şimdi birde nays a sorayım onlar ne diyecek ona göre yazarım buraya.
Dolap'takilerin bilgisi olmayabilir. Ben nays mhye sordum. 3 gün önce %10 indirim varken. Bin liralık bir ürün aldım 100 iade geldi. Bir sor bakalım.

Natisse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Alper Eşel
Hocam sordum bana sadece orada yazan sitelerde indirimin geçerliği olduğunu söyledi. Tabi müşteri temsilcisi pek bilgili değildi direk kampanyayı kopyala yapıştır yapıp geçerli değil yazdı ama geçerli olma ihtimali yüksek. Deneyen olursa buraya yazsın.

Mega.lte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürcan
Bende bugün denedim gelişmeleri yazarım 9000 TL lik dolaptan nays kart ile alışveriş yaptım s20 fe snapdragon aldım hiyarmi gelicek acaba şuan sadece kazı kazan 5 TL verdi

121709

80+ Silver
İndirim bitmis..

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Dolap ve trendyol yemek bilmiyormuydunuz nays ile %10 geri ödeme olduğunu .d

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Murat
hocam kusura bakmayın bılmedıgımden soruyorum nays guvenılır bır uygulamamı ıs bankasının dıyorlar dogru mudur?

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Knk canlı desteğe sordum da geçerli değil demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzmir limisin
Eskiden mantık yüreterek biliyordum dolap ile trendyol yemekte geçerli olacağını. Dolap ı biliyordum ama alışveriş yapmadım. Yemek ile %10 geri ödeme alıyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam kusura bakmayın bılmedıgımden soruyorum nays guvenılır bır uygulamamı ıs bankasının dıyorlar dogru mudur?
Evet güvenilir

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Murat
eyw hocam

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
daha demin kapanan konudan geliyorum da n11'in falan cashbackı için son gün mü?

Top Bottom