Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Trendyol Tüm Ürünlerde %10 İndirim!

gadot48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berkay y.
hocam hiç mi indirim uygulanmıyor yoksa %10'dan daha az mı uygulanıyor? Hiç uygulanmıyorsa bir yanlışlık yapmışsınızdır. %10'dan daha az uygulanıyorsa araya kargo ücreti, vade farkı girmiştir. Açıklamada yazdığım gibi indirim tutarına kargo ücreti ve vade farkı dahil değil.
Hiç uygulanmıyor nays kart bilgilerini girince herhangi Bi indirim yansımıyor

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Soner Payne

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hiç uygulanmıyor nays kart bilgilerini girince herhangi Bi indirim yansımıyor
Cüzdan ile ödeme değil başka kart ile ödeme yapıp öyle bilgiyi girip direk karttan çekmesi gerekiyor miktarı ben denedim random bir ürüne halen devam ediyor

Bu rehberimde sizlere Trendyol'da geçerli %10 indirim uygulamayı göstereceğim. Üstelik bu indirim Cashback niteliğinde değil, direkt öderken uygulanıyor. En aşağıda yazdığım önemli açıklamayı okumayı unutmayın.
Alıntıyı görüntüle

✦ Öncelikle bir Nays hesabımızın olması gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa bu adımı geçebilirsiniz.
NAYS Hesabı oluşturma
Bu benim referans linkim, destek için bu linkten; destek olmak istemiyorsanız da normal şekilde indirip kayıt olabilirsiniz.
NAYS Hakkında yazdığım detaylı rehberim: NAYS Rehberi

NAYS ile Trendyol'da %10 İndirim Sağlama
NAYS hesabımızı oluşturduğumuzda otomatik olarak bir sanal kartımız olacak. Kart bilgilerinize şu şekilde ulaşabilirsiniz:

⥽ En sağda bulunan çanta ikonuna basın.
Alıntıyı görüntüle

⥽ Açılan pencerede "Nays Kartım" kısmına tıklarsanız, kartınız bilgileri açılacaktır.

Alıntıyı görüntüle

⥽ Trendyol uygulamasını açalım ve alacağımız ürünü sepete ekleyelim.
Alıntıyı görüntüle
⥽ Sepeti onayla butonuna basalım ve Nays kart bilgilerimizi girelim.
(Trendyol Cüzdan'a yükle ve öde seçeneğinin seçili olmadığından emin olun, yoksa indirim sağlanmaz.)

Alıntıyı görüntüle
⥽ Nays kart bilgilerimizi girdikten sonra indirim uygulanacaktır. İndirimden sonraki fiyatı aklınızda tutun.
✦ Şimdi hesabımıza, alacağımız ürün miktarınca para yükleyelim.
⥽ Para yükle butonuna basın ve açılan 3 seçenekten birini seçerek paranızı yükleyin.
(Papara kart ile yüklerseniz hiçbir kesinti yapmaz)

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
⥽ Parayı yükledikten sonra Trendyol uygulamasına girin ve ödemeyi tamamlayın.
Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

• Kampanya 13 Haziran 2022 – 13 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında Trendyol’da Nays Kart ile yapılan alışverişlerde anında %10 indirim uygulanacaktır.
  • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının faydalanabileceği indirim tutarı toplam 500 TL ile sınırlandırılmıştır.
  • Kampanya yalnızca Nays Kart ile Trendyol’da yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
  • Alışverişlerde fatura bedeline KDV dahildir.
  • Ödeme seçeneklerinde bulunan “Kart ile Öde” alanından Nays’a ait kartın seçilmesi durumunda Nays indirimi geçerlidir. Trendyol Cüzdan ile ödemelerde Nays indirimi geçerli değildir.
  • Siparişin iptal veya iade edilmesi tutarında kullanıcı tarafından ödenen tutar ücret iadesine tabi tutulur.
  • Nays’a özel %10 indirim kampanyası altın, dijital ürün butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.
  • Kampanya Trendyol uygulaması içinde bulunan Hızlı Market, Yemek ve Dolap’ta geçerli değildir.
  • Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
  • Trendyol.com ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
KAYNAK:

13 Temmuzda indirim geçerli olacak mı? Yoksa 12de bitecek mi?

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Soner Payne

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Peki ben 6500xt alıcam. Taksit de oluyor mu nays ile

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bu rehberimde sizlere Trendyol'da geçerli %10 indirim uygulamayı göstereceğim. Üstelik bu indirim Cashback niteliğinde değil, direkt öderken uygulanıyor. En aşağıda yazdığım önemli açıklamayı okumayı unutmayın.
Alıntıyı görüntüle

✦ Öncelikle bir Nays hesabımızın olması gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa bu adımı geçebilirsiniz.
NAYS Hesabı oluşturma
Bu benim referans linkim, destek için bu linkten; destek olmak istemiyorsanız da normal şekilde indirip kayıt olabilirsiniz.
NAYS Hakkında yazdığım detaylı rehberim: NAYS Rehberi

NAYS ile Trendyol'da %10 İndirim Sağlama
NAYS hesabımızı oluşturduğumuzda otomatik olarak bir sanal kartımız olacak. Kart bilgilerinize şu şekilde ulaşabilirsiniz:

⥽ En sağda bulunan çanta ikonuna basın.
Alıntıyı görüntüle

⥽ Açılan pencerede "Nays Kartım" kısmına tıklarsanız, kartınız bilgileri açılacaktır.

Alıntıyı görüntüle

⥽ Trendyol uygulamasını açalım ve alacağımız ürünü sepete ekleyelim.
Alıntıyı görüntüle
⥽ Sepeti onayla butonuna basalım ve Nays kart bilgilerimizi girelim.
(Trendyol Cüzdan'a yükle ve öde seçeneğinin seçili olmadığından emin olun, yoksa indirim sağlanmaz.)

Alıntıyı görüntüle
⥽ Nays kart bilgilerimizi girdikten sonra indirim uygulanacaktır. İndirimden sonraki fiyatı aklınızda tutun.
✦ Şimdi hesabımıza, alacağımız ürün miktarınca para yükleyelim.
⥽ Para yükle butonuna basın ve açılan 3 seçenekten birini seçerek paranızı yükleyin.
(Papara kart ile yüklerseniz hiçbir kesinti yapmaz)

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
⥽ Parayı yükledikten sonra Trendyol uygulamasına girin ve ödemeyi tamamlayın.
Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

• Kampanya 13 Haziran 2022 – 13 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında Trendyol’da Nays Kart ile yapılan alışverişlerde anında %10 indirim uygulanacaktır.
  • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının faydalanabileceği indirim tutarı toplam 500 TL ile sınırlandırılmıştır.
  • Kampanya yalnızca Nays Kart ile Trendyol’da yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
  • Alışverişlerde fatura bedeline KDV dahildir.
  • Ödeme seçeneklerinde bulunan “Kart ile Öde” alanından Nays’a ait kartın seçilmesi durumunda Nays indirimi geçerlidir. Trendyol Cüzdan ile ödemelerde Nays indirimi geçerli değildir.
  • Siparişin iptal veya iade edilmesi tutarında kullanıcı tarafından ödenen tutar ücret iadesine tabi tutulur.
  • Nays’a özel %10 indirim kampanyası altın, dijital ürün butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.
  • Kampanya Trendyol uygulaması içinde bulunan Hızlı Market, Yemek ve Dolap’ta geçerli değildir.
  • Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
  • Trendyol.com ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
KAYNAK:

teşekkür ederim💕
Sayende güzel bir alışveriş deneyimi oldu teşekkürler ediyorum.

Ekler

• Screenshot_20220711-220748~2.png
    Screenshot_20220711-220748~2.png
    55 KB · Hit: 87

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Soner Payne

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
ulan bu gün son mu ya of

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Soner Payne

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,331
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
belki uzatırlar...
Bende alacak Bir şey bulamadım 500₺'lik indirim boşa gitsin istemiyorum. Bir sürü ihtiyacım olur aylık 5 10bin alışveriş yaparım. Şimdi Bir şey bulamıyorum ya

Top Bottom