Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Trendyol Tüm Ürünlerde %10 İndirim!

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,466
İsim
Deniz Bey

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Teklonoji ürünü veya pahalı ekipman alacaklar için güzel bi fırsat

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne
O gelene kadar parayı anca toplarım 😁
Hocam bu arada 5.000TL ve üstüne 500TL indirim yapar. Açıklama kısmına yazdım. Orada toplam 500TL yazıyor fakat 6.299TL'lik bir ekran kartında denedim ve daha önce 44TL'lik bir indirimden yararlanmama rağmen 5.799TL'ye (500TL indirim) düştü. Nedenini anlamadım. Acaba toplam derken maks. anlamında mı dediler...

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
UYARI: NAYS UYGULAMASI BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENİYE 00:00-05:00 ARASINDA KULLANILAMAYACAKTIR.
Bu rehberimde sizlere Trendyol'da geçerli %10 indirim uygulamayı göstereceğim. Üstelik bu indirim Cashback niteliğinde değil, direkt öderken uygulanıyor. En aşağıda yazdığım önemli açıklamayı okumayı unutmayın.

Alıntıyı görüntüle

✦ Öncelikle bir Nays hesabımızın olması gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa bu adımı geçebilirsiniz.
NAYS Hesabı oluşturma
Bu benim referans linkim, destek için bu linkten; destek olmak istemiyorsanız da normal şekilde indirip kayıt olabilirsiniz.
NAYS Hakkında yazdığım detaylı rehberim:
NAYS Rehberi

NAYS ile Trendyol'da %10 İndirim Sağlama
NAYS hesabımızı oluşturduğumuzda otomatik olarak bir sanal kartımız olacak. Kart bilgilerinize şu şekilde ulaşabilirsiniz:

⥽ En sağda bulunan çanta ikonuna basın.
Alıntıyı görüntüle

⥽ Açılan pencerede "Nays Kartım" kısmına tıklarsanız, kartınız bilgileri açılacaktır.

Alıntıyı görüntüle

⥽ Trendyol uygulamasını açalım ve alacağımız ürünü sepete ekleyelim.
Alıntıyı görüntüle
⥽ Sepeti onayla butonuna basalım ve Nays kart bilgilerimizi girelim.
(Trendyol Cüzdan'a yükle ve öde seçeneğinin seçili olmadığından emin olun, yoksa indirim sağlanmaz.)

Alıntıyı görüntüle
⥽ Nays kart bilgilerimizi girdikten sonra indirim uygulanacaktır. İndirimden sonraki fiyatı aklınızda tutun.
✦ Şimdi hesabımıza, alacağımız ürün miktarınca para yükleyelim.
⥽ Para yükle butonuna basın ve açılan 3 seçenekten birini seçerek paranızı yükleyin.
(Papara kart ile yüklerseniz hiçbir kesinti yapmaz)

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
⥽ Parayı yükledikten sonra Trendyol uygulamasına girin ve ödemeyi tamamlayın.
Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

• Kampanya 13 Haziran 2022 – 13 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında Trendyol’da Nays Kart ile yapılan alışverişlerde anında %10 indirim uygulanacaktır.
  • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının faydalanabileceği indirim tutarı toplam 500 TL ile sınırlandırılmıştır.
  • Kampanya yalnızca Nays Kart ile Trendyol’da yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
  • Alışverişlerde fatura bedeline KDV dahildir.
  • Ödeme seçeneklerinde bulunan “Kart ile Öde” alanından Nays’a ait kartın seçilmesi durumunda Nays indirimi geçerlidir. Trendyol Cüzdan ile ödemelerde Nays indirimi geçerli değildir.
  • Siparişin iptal veya iade edilmesi tutarında kullanıcı tarafından ödenen tutar ücret iadesine tabi tutulur.
  • Nays’a özel %10 indirim kampanyası altın, dijital ürün butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.
  • Kampanya Trendyol uygulaması içinde bulunan Hızlı Market, Yemek ve Dolap’ta geçerli değildir.
  • Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
  • Trendyol.com ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
KAYNAK:
babama ayakkabı almıştım 4 5 saat önce iptal edeyim de böyle alayım :) Teşekkürler

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579