Neler Yeni

Nays hesabıma ilk yükleme yapamıyorum

Krylo_27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
AbdulBaki
Selam arkadaşlar. Nays hesabı açtım açtım. İlk yükleme için banka hesabımdan yükleme yapmam gerekli. Bana orada dediği şekilde yapmama rağmen olmuyor. Alıcı IBAN, TCKN ve Alıcı adı var. Banka uygulamasında IBAN ve açıklamaya TCKN giriyorum, alıcı adı yanlış diyor. Orada IBAN girince altta alıcı adı ipucu diyor: TÜ**** İŞ**** BA**** AN**** Şİ**** diye onu da uygun şekilde dolduruyorum yine olmuyor.

Bankam HALKBANK

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,664
İsim
Mehmet Aslan
Selam arkadaşlar. Nays hesabı açtım açtım. İlk yükleme için banka hesabımdan yükleme yapmam gerekli. Bana orada dediği şekilde yapmama rağmen olmuyor. Alıcı IBAN, TCKN ve Alıcı adı var. Banka uygulamasında IBAN ve açıklamaya TCKN giriyorum, alıcı adı yanlış diyor. Orada IBAN girince altta alıcı adı ipucu diyor: TÜ**** İŞ**** BA**** AN**** Şİ**** diye onu da uygun şekilde dolduruyorum yine olmuyor.

Bankam HALKBANK
banka kartından yükle seçeneği ile yükle

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Canlı desteğe ilet Ben bu sorunu yaşadım fakat başka bir banka ile yaptığımda haloldu başka banka ile yap halolur.

Krylo_27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
AbdulBaki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
banka kartından yükle seçeneği ile yükle
O oluyor. Sıkıntı o değil. Sıkıntı, para gönderme ve limit arttırma için 1 seferlik banka uygulamasından yapmam gerek.
Canlı desteğe ilet Ben bu sorunu yaşadım fakat başka bir banka ile yaptığımda haloldu başka banka ile yap halolur.
Canlı destekle konuştum ama sonuç çıkmadı. Banka ile konuş dediler.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Başka banka varsa ordan yapsana yada aileden başka birisinin kartı ablamın ziraat kartından olmamıştı anneminkinden denediğimde olmuştu

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Alıcı adına Nays yaz. Kabul etmezse Türkiye İş Bankası Anonim Şirketi yazıp dene

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Ahmet Kocar
Hesabını doğruladın mı müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşüp? Eğer doğruladıysan İşCep uygulamasından iş bankası hesabında oluyor iş bankası hesabına para gönderip oradan naysına kolayca aktarabilirsin..

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Berat fatih
DUR kardeşim referans kodumu veriyim sen 100 al bende 100 alam

Ahmet09

80+ Bronze

Bankam HALKBANK
Ben kuveytturk kullaniyorum. Bende de para yüklerken o uyari geliyor. Yine de devam et diyince parayi gonderiyor. Sizde o secenek yok mu acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,080
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom