Neler Yeni

!! Nays Saçmalığı !!

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
2 gün önce bir yakınımı linkim ile davet ettim kayıt ettrdim halen 25 TL gelmedi. Canlı desteğe yazdım kayıt yaparken çıkmıştır vs vs dedi yaparken ben bizzat yanındaydım gördüm yardım ettim hakkımı yediler. 2. olarakta Nays ile Steam alışverişi yaptım %20 cashback halen vermedi böyle saçmalık olamaz bir şeyler yapıyorsunuz bari doğru düzgün yapın.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
2 gün önce bir yakınımı linkim ile davet ettim kayıt ettrdim halen 25 TL gelmedi. Canlı desteğe yazdım kayıt yaparken çıkmıştır vs vs dedi yaparken ben bizzat yanındaydım gördüm yardım ettim hakkımı yediler. 2. olarakta Nays ile Steam alışverişi yaptım %20 cashback halen vermedi böyle saçmalık olamaz bir şeyler yapıyorsunuz bari doğru düzgün yapın.
Cashback 2-3 gün içinde geliyor, diğer durumu bilmiyorum

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer durum içn yazdım 2 saate hesabınıza yansır dediler halen gelen giden yok cashback i bekliyim bakalım

burakdiA

80+
Biraz geç düşebiliyo sisteme. Biraz sabret bence. Birkaç aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
bi kaç gün daha bekliycem gelmezse yeniden yazacağım

Erimtan

80+ Bronze
Arkadaşlar nays sim kart blokesi kaldırmak için ne yapmam gerekli bilen varmı.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
Çoğu kampanyası çalışmıyor Nays'ın, müşteri hizmetlerine yazınca da kem küm ediyorlar sadece.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
  • Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR