Neler Yeni

Nays sistemlerinde yaşanan sıkıntı

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Bugün işbankası tarafından spama düşen bir telefon numarasından 3-4 kez aranmam sonucu telefonu açtım. Tahsilat biriminden arayan hanımefendi 28 kasımda Nays sistemlerinde bir sorun olduğunu ve kullanıcılara fazla ödeme yapıldığını söyledi ve uygulamaya 97.99 TL yatırmamam halinde yasal takip başlatılacağını söyledi :D Nays bildirimlerine baktığımda fazla bir bakiye veya bana yatan bir para göremiyorum. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?

oEnesQlf

80+ Silver
Bugün işbankası tarafından spama düşen bir telefon numarasından 3-4 kez aranmam sonucu telefonu açtım. Tahsilat biriminden arayan hanımefendi 28 kasımda Nays sistemlerinde bir sorun olduğunu ve kullanıcılara fazla ödeme yapıldığını söyledi ve uygulamaya 97.99 TL yatırmamam halinde yasal takip başlatılacağını söyledi :D Nays bildirimlerine baktığımda fazla bir bakiye veya bana yatan bir para göremiyorum. Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?
Müşteri hizmetlerine yazın onlar ne diyecek

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerine yazın onlar ne diyecek
Detaylarıyla yazdım ve tutar hakkında bilgileri olmadıklarını ancak söyledikleri tutarı yatırmam söylendi. Hesabıma yatan fazla paradanda haberim yok :D yatırdık parayı bakalım.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ
bu nays iş bankasının diyor iş bankasına soruyom ben bilmiyom diyorlar
bide para isteyip tehdit ediyorlar

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu nays iş bankasının diyor iş bankasına soruyom ben bilmiyom diyorlar
bide para isteyip tehdit ediyorlar
Durum bundan ibaret. Arayan tahsilat birimi diyor ki: Size yatan paradan haberim yok benim görevim tahsilat. Nays müşteri hizmetleride sorundan veya tutardan haberdar değil, parayı yatırın diyorlar. Bana yatan parayı sormaya üşendim çünkü görüşme çoktan 15 dakika falan olmuştu :D

cerrahh

80+ Bronze
benide aradılar bugün 3 kere. açmadım. bugün para yattı 67 TL. ama cashback olayı yüzünden yattı.

Top Bottom