Neler Yeni

Neden ComNET Servis Sağlayıcısı?

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Reklam Amaçlı Paylaşım / Referal
Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda kullandığım ComNET ISS hakkında birkaç olumlu düşüncemi paylaşmak istiyorum. İnternet hızı ve performansı konusunda bir süredir farklı sağlayıcıları denedikten sonra ComNET’e geçtim ve deneyimlerim son derece olumlu oldu. Neden mi?

• Yüksek Hız: Abonelik paketlerinde belirtilen hızları gerçekten sunuyorlar. Özellikle diğer hiçbir ISS'in veremediği yüksek hızlara ulaştım, VDSL servisi ile yaklaşık 80Mbps hızlara erişebiliyorum.
  • Düşük Ping: Online oyunlar ve video konferanslarda neredeyse hiç gecikme yaşamıyorum. Valorant gibi oyunlarda ping değerleri gayet tatmin edici.
  • Kesintisiz Bağlantı: Geçmişte yaşadığım bağlantı kopma sorunları bu ISS ile minimuma indi. Özellikle gece saatlerinde bile stabil bir internet deneyimi sunuyorlar.
  • Müşteri Hizmetleri: Yaşadığım birkaç küçük sorunda hızlıca geri dönüş aldım ve problemlerim kısa sürede çözüldü. Müşteri hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay ve çözüm odaklılar.
  • Gerçek Özgür İnternet: ComNET'in kendi DNS sunucuları sayesinde şu anda yasaklı olan Discord ve Roblox gibi sitelere sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabiliyorum.
Eğer stabil, hızlı ve kesintisiz bir internet sağlayıcısı arıyorsanız ComNET’i gönül rahatlığıyla öneririm. Deneyimlerinizi ya da sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz, merak edenlere yardımcı olmaya çalışırım. 😊

Sizin de ComNET ile ilgili deneyimleriniz varsa, yorumlarınızı bekliyorum!
Hali hazırda bir internet aboneliğiniz ve modeminiz bulunuyorsa aktivasyon ve modem ücreti ödemek zorunda değilsiniz!
"Daha önce ComNET kullandım, internet kesintileri yaşadım," diyecek arkadaşlar için cevabım TürkNET, Millenicom ve GibiNET de kullandım ve hepsinde internet kesintileri yaşıyordum. ComNET'e geçtikten sonra adresimde veremedikleri +50Mbps hızı alıyorum ve yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, bu süreç boyunca bir kere bile internetim kesilmedi.

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ahmet Tosun
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198829337926/
Twitter
ahmetsn60
Discord
TheCyDonia#6461
Yaklaşık 1 yıldır comnet müsterisiyim dediklerinin hepsine katılıyorum ek olarak DNS sunucuları konusunda özgür olduğunuz için yasaklardan kacabiliyorsunuz

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaklaşık 1 yıldır comnet müsterisiyim dediklerinin hepsine katılıyorum ek olarak DNS sunucuları konusunda özgür olduğunuz için yasaklardan kacabiliyorsunuz
Eklemeyi unutmuşum, hemen ekliyorum :)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende hiçbirisine katılmıyorum. İnternet hizmetinin bölgesel olarak iyi veya kötü olduğunu söyleyerek başımdan geçenleri anlatayım. 1 Yıllık peşin ödeyip paket aldım. Her ay 10-15 gün internet kesintisi yaşadım. Onlardan kaynaklıydı. Her fırsatta Türk Telekom'a suç attılar. En son kablonuz kopuk 1 ay sonra servis gelecek dediler. Bende iptal ettirip onların kopuk dediği kabloya internette bağlattım. Kopuk kablo ile 8 aydır Türk Telekom'dan kesintisiz internet hizmeti alıyorum. Ben insanlık yapıp aradım ve mail attım ilgilenmediler. Bende anladıkları dilden konuştum. Şirketin araçlarına, Bankadaki TL, Dolar, Euro hesaplarına haciz koydurdum. Sonrasında hizmet almadığım tüm ayların faiziyle geri iadesini ve mahkeme masraflarını tarafıma ödemek zorunda kaldılar.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Bende hiçbirisine katılmıyorum. İnternet hizmetinin bölgesel olarak iyi veya kötü olduğunu söyleyerek başımdan geçenleri anlatayım. 1 Yıllık peşin ödeyip paket aldım. Her ay 10-15 gün internet kesintisi yaşadım. Onlardan kaynaklıydı. Her fırsatta Türk Telekom'a suç attılar. En son kablonuz kopuk 1 ay sonra servis gelecek dediler. Bende iptal ettirip onların kopuk dediği kabloya internette bağlattım. Kopuk kablo ile 8 aydır Türk Telekom'dan kesintisiz internet hizmeti alıyorum. Ben insanlık yapıp aradım ve mail attım ilgilenmediler. Bende anladıkları dilden konuştum. Şirketin araçlarına, Bankadaki TL, Dolar, Euro hesaplarına haciz koydurdum. Sonrasında hizmet almadığım tüm ayların faiziyle geri iadesini ve mahkeme masraflarını tarafıma ödemek zorunda kaldılar.
Suçun ComNET'de olduğunu nereden biliyorsunuz? Mahkeme'de mi bir kanıt falan mı bulundu?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Suçun ComNET'de olduğunu nereden biliyorsunuz? Mahkeme'de mi bir kanıt falan mı bulundu?
Kopuk dedikleri kablo ile hala internet hizmeti alıyorum. Zaten suçlu belli değil mi? Bütün belgelerle gerekli yerlere başvurdum. Benim lehime karar verildi. Zaten gelişen tüm durumlar mahkeme kararlarıyla ilerledi. Ucuz kullanıyorum diye iyi niyetli yaklaşmayın kesinlikle. Comnet aleyhine açılan konulara lütfen göz gezdirin. Neler neler çıkacak. Ben bağlattıktan sonra gördüm konuları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Adem
Ben de kullanıyorum ama bu kadar da reklam yapılmaz yani. Belli ki birilerini davet ederek sen bedavadan birkaç ay kullanmak istiyorsun. Ki zaten Comnet Gold ayrıcalık diye bir şey çıkarıyor galiba yakın bir zamanda, iyice abuk sabuk ettiler. Gold ayrıcalık çıkarsa o dediğin özelliklerin birçoğu ekstradan satılacak. Arkadaşlar birilerinin yönlendirmesi ile direk bir şeylere karar vermeyin iyice araştırma yapın. Ben de bir yıllık zamanında paket aldım Comnetten, internet süresi bittiğinde direkt Comnetten tekrar internet almam, o zaman hangisi daha makul daha mantıklıysa onu seçerim.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Ben de kullanıyorum ama bu kadar da reklam yapılmaz yani. Belli ki birilerini davet ederek sen bedavadan birkaç ay kullanmak istiyorsun. Ki zaten Comnet Gold ayrıcalık diye bir şey çıkarıyor galiba yakın bir zamanda, iyice abuk sabuk ettiler. Gold ayrıcalık çıkarsa o dediğin özelliklerin birçoğu ekstradan satılacak. Arkadaşlar birilerinin yönlendirmesi ile direk bir şeylere karar vermeyin iyice araştırma yapın. Ben de bir yıllık zamanında paket aldım Comnetten, internet süresi bittiğinde direkt Comnetten tekrar internet almam, o zaman hangisi daha makul daha mantıklıysa onu seçerim.
Gold Paket ayrıcalıkları:
  • 1000+ Ara bağlantı
  • Öncelikli destek talepleri
  • 1x Evde Destek Hizmeti
  • 2 kat NetPuan
Şu anda kendi sitelerinde yazdıkları bunlar sadece.
Evet konuyu açmamdaki amaç bir aylık ücretsiz kullanabilmek ve ComNET ile alakalı deneyimlerimi paylaşmak.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Kopuk dedikleri kablo ile hala internet hizmeti alıyorum. Zaten suçlu belli değil mi? Bütün belgelerle gerekli yerlere başvurdum. Benim lehime karar verildi. Zaten gelişen tüm durumlar mahkeme kararlarıyla ilerledi. Ucuz kullanıyorum diye iyi niyetli yaklaşmayın kesinlikle. Comnet aleyhine açılan konulara lütfen göz gezdirin. Neler neler çıkacak. Ben bağlattıktan sonra gördüm konuları.
Bu kablonun kopuk olduğunu kendileri TürkTelekom'dan öğreniyorlar, TT saha ekibi kontrol ediyor. ComNET'in bizzat TT saha ekibinden bir haber almadan kablonun kesik olduğunu söyleyeceğini sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam ilgilenmedi diyor dostum. Sanirim comnetten fonlaniyorsun
Arkadaş TT altyapısı kullandığını belirtti ve TT'in kendi saha ekibi kontrolleri sağlıyor.

ComNET'den herhangi bir teknisyen gelip sizin altyapı kablolarınızı vs. kontrol edemez.

Konuyu açmamdaki amacı zaten belirttim, hem ComNET deneyimimi paylaşmak hemde bir ayda olsa ücretsiz internet kullnabilmek.
Gold Paket ayrıcalıkları:
  • 1000+ Ara bağlantı
  • Öncelikli destek talepleri
  • 1x Evde Destek Hizmeti
  • 2 kat NetPuan
Şu anda kendi sitelerinde yazdıkları bunlar sadece.
Evet konuyu açmamdaki amaç bir aylık ücretsiz kullanabilmek ve ComNET ile alakalı deneyimlerimi paylaşmak.

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Görkem çetinkaya
Bu kablonun kopuk olduğunu kendileri TürkTelekom'dan öğreniyorlar, TT saha ekibi kontrol ediyor. ComNET'in bizzat TT saha ekibinden bir haber almadan kablonun kesik olduğunu söyleyeceğini sanmıyorum.

Arkadaş TT altyapısı kullandığını belirtti ve TT'in kendi saha ekibi kontrolleri sağlıyor.
Dostum arkas tt ile kletisime mi gecivek dalga mi geciyorsun ? Comnetin ilgilenip bilgi vermesi gerekiyor aracı olarak

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ayberk SOKUL
Dostum arkas tt ile kletisime mi gecivek dalga mi geciyorsun ? Comnetin ilgilenip bilgi vermesi gerekiyor aracı olarak
Arkadaşım, TT altyapısında hangi servis sağlayıcısını kullanırsan kullan farketmeksizin TT saha ekibi internetini bağlar. Atyapı kaynaklı yada sahada halledilmesi geken bir sorun olduğunda gene TT saha ekibi arıza'yı kontrol eder. Bu arıza kayıt süreçlerinde TT altyapısı kullanan bütün ISS'lerin eli kolu bağlı durumda kalıyor. TT saha ekibi kendilerine ne iletirse onu söylüyorlar.

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
616
İsim
Görkem çetinkaya
Arkadaşım, TT altyapısında hangi servis sağlayıcısını kullanırsan kullan farketmeksizin TT saha ekibi internetini bağlar. Atyapı kaynaklı yada sahada halledilmesi geken bir sorun olduğunda gene TT saha ekibi arıza'yı kontrol eder. Bu arıza kayıt süreçlerinde TT altyapısı kullanan bütün ISS'lerin eli kolu bağlı durumda kalıyor. TT saha ekibi kendilerine ne iletirse onu söylüyorlar.
Dostum sen anlamiyorsun sanirim. Coment yardimcj olmamis arkadasa onu diyorum. Turk telekom saha ekibi comente bilgi vermemezlik fln yaparsa dava yerler.

Top Bottom