Neler Yeni

Neden forumun sahibinin yaptığı sistem konu açılıp paylaşılıyor ?

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Abdullah abinin forumunda, onun topladığı sistemi "bence" sırf reaksiyon almak için açmanız ne kadar doğru ?
İnsanlar bu forumu kullanıyor, takip ediyor ise youtube üzerinden de elbet takip ediyordur ve sistemi göreceklerdir. Sistemi forum üzerinden konu açarak birden çok defa paylaşılmasının amacı nedir ?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Katılıyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
yanlış anlamada senin bu konuyu açman ?

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 tane açılsa tamamda baya konu açıldı gördüğüm kadarıyla.
Bir tane açılması da bir bakıma saçma, sonuç olarak forumu kullanan kişiler halihazırda Donanım Arşivini takip ediyorlar. Hadi geçtim bunu, açılan konu sayısı birden fazla.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Tartışmak konuşmak anlaşmak insanlara özel duygular onlar da sistem hakkında muhabbet ediyorlar açılan konularda spamlanırsa müdahale ediyoruz.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bir adet ana konu açılması yeterliydi. Ana konu açıldı ama birsürü konu da açıldı. Ayrıca sadece Abdullah Abi'nin yaptığı sistemlerde değil genel olarak çoğu sistemde oluyor.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Herhangi bir zararı yok
reaksiyon skoru için açmıyor insanlar

video youtubeda bazen görünmemiş olabiliyor en azından forumda görenler bilginlensin diye

hem ne gibi bi zararı olabilir ki

• Beğen
Reaksiyonlar: Tera

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Tartışmak konuşmak anlaşmak insanlara özel duygular onlarda sistem hakkında muhabbet ediyorlar açılan konularda spamlanırsa müdahale ediyoruz.
Bir adet ana konu açılması yeterliydi. Ana konu açıldı ama birsürü konu da açıldı. Ayrıca sadece Abdullah Abi'nin yaptığı sistemlerde değil genel olarak çoğu sistemde oluyor.
Herhangi bir zararı yok
reaksiyon skoru için açmıyor insanlar

video youtubeda bazen görünmemiş olabiliyor en azından forumda görenler bilginlensin diye

hem ne gibi bi zararı olabilir ki
Şikayetçi olduğum durum bu zaten. Forumun amacı bu zaten; tabii ki üyeler yeni bilgisayar bileşenleri, toplama bilgisayarlar, ekipmanlar hakkında "Bakın böyle bir ürün çıkmış, sizce nasıl ?" gibi konular açarak yanlış bir şey yapmış olmazlar. Ancak gördüğüm kadarıyla birden çok konu açıldı, belkide suizan yapıyorum ancak baktığım bir "yeni sisteme dair açılmış konu" da yazan şey "Yeni sistem çıktı, alacaklara hayırlı olsun." bana reaksiyon skoru almak veya forumda popülerleşmek amacıyla açılmış gibi geldi.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Şikayetçi olduğum durum bu zaten. Forumun amacı bu zaten; tabii ki üyeler yeni bilgisayar bileşenleri, toplama bilgisayarlar, ekipmanlar hakkında "Bakın böyle bir ürün çıkmış, sizce nasıl ?" gibi konular açarak yanlış bir şey yapmış olmazlar. Ancak gördüğüm kadarıyla birden çok konu açıldı, belkide suizan yapıyorum ancak baktığım bir "yeni sisteme dair açılmış konu" da yazan şey "Yeni sistem çıktı, alacaklara hayırlı olsun." bana reaksiyon skoru almak veya forumda popülerleşmek amacıyla açılmış gibi geldi.
hocam ilk açan kişiye bir şey demeniz zor ama sonrasında açılanlar konusunda haklısınız bazen olabilir reaksiyon skoru için

Top Bottom