Neler Yeni

Neden hâlâ Atatürk'ü sevmeyen var?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Adam İsrail'den Toyota Supra satın alıp müslüman mahallelerinde drift attırdı kekolara. Ayrıca çok kıymetli hocalarımızı da rokete bindirip Mars'a yolladı. Nasıl sevelim moruq cahil kaldık onun yüzünden. Kimse dinini yaşayamıyor ama herkes müslüman nasılsa
Atatürk'ü dini gerekçeler sevmeyen 100 tane meczupu topla, içinde beş vakit namaz kılan en fazla bir kişi çıkar. :)

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,260
İsim
Semih Boran
Adam İsrail'den Toyota Supra satın alıp müslüman mahallelerinde drift attırdı kekolara. Ayrıca çok kıymetli hocalarımızı da rokete bindirip Mars'a yolladı. Nasıl sevelim moruq cahil kaldık onun yüzünden. Kimse dinini yaşayamıyor ama herkes müslüman nasılsa
Namaz kılmaya izin vermeyen yerler var. Ne düşünüyorsun bunun hakkında? Cübbbeden, sarıktan rahatsız olan insanlar var mesela? Nerede Müslümana özgürlük?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Paşa sığınmacı Yunan kardeşlerimizi denize döktü hiç insafı yoktu. Boğuldu gitti zavallılar nasıl sevelim bunu

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Namaz kılmaya izin vermeyen yerler var. Ne düşünüyorsun bunun hakkında? Cübbbeden, sarıktan rahatsız olan insanlar var mesela? Nerede Müslümana özgürlük?

iyi seyirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

agab adamın sarığı varmış

pardon adam demişim

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Cübbeden sarıktan rahatsız olurum sana ne? Sen nasıl açık hatunlardan rahatsız oluyorsan ben de senin bedevi sakalında cübbenden rahatsız olurum. Bi de farzmış gibi saçma sapan Arap kıyafetlerine hevesleniyosunuz. Peygamberin sakalı cübbesi vardı da mekkeli müşriklerin yok muydu? Takım elbise kravat ne bileyim tangayla mı dolanıyordu ortalıkta onlar? Bugüne kadar kimsenin namazına karışıldığını görmedim. Ha orta yerde herkese açık alanda da şov amaçlı ibadet edemezsin kusura bakma. Bu sadece Müslümanlar için değil herkes için geçerli

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çünkü namazın suistimal edilmediği yer yok. Konu uzadıkça bilgisizliğinizle beraber toplumdan ne derece kopuk olduğunuz da ortaya çıkıyor.

Garipbirfizikci

80+ Bronze

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Edeni cezalandıracaksın o zaman. En temel haklardan oluyor ibadet özgürlüğü. İzin vermek zorundalar.
İbadet özgürlüğü diye bir şey olmaz. İnanç özgürlüğü olur. Vatandaşlık dersi görmemiş miydiniz?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Adam ajdarın çikita muz şarkısını Arapçadan Türkçe'ye çevirtti zorla nasıl sevelim? Benim dinime göre günde 17 vakit Ajdar çikita muz şarkısının herkese zorla dinlettirilmesi gerekiyor. Bu benim dinimin bir gereği olarak en temel hakkım değil mi? Hani eşitlik demokrasi zart zurt? Ben şimdi nasıl seveyim paşayı?

Adam ajdarın çikita muz şarkısını Arapçadan Türkçe'ye çevirtti zorla nasıl sevelim? Benim dinime göre günde 17 vakit Ajdar çikita muz şarkısının herkese zorla dinlettirilmesi gerekiyor. Bu benim dinimin bir gereği olarak en temel hakkım değil mi? Hani eşitlik demokrasi zart zurt? Ben şimdi nasıl seveyim paşayı?
Dinimi yaşayamıyorum kardeşim ya bu nasıl bir ülke böyle. Çabuk dinimi geri getirin bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,306
Üyeler
148,049
Son üye
Yogirt
Top Bottom