Neler Yeni

Neden saçma sapan konular açılıyor ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Starlex

80+ Bronze
Her donem bi kac tane +15 yaş tipler geliyor bi kac ay bos bos takilip gidiyorlar. Hep böyle ki yazın biraz daha artiyor okul yok cunku.
Konu basligini gec adam teknik bilgide bilmeden yorum yapıyorum doğrusunu söylüyorum verdigi cevap tamam en iyi vram sensin falan diyo
En iyi vram sensin nedir yaa :kekw::kekw::kekw:

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Halil Karagöz
Her donem bi kac tane +15 yaş tipler geliyor bi kac ay bos bos takilip gidiyorlar. Hep böyle ki yazın biraz daha artiyor okul yok cunku.
Konu basligini gec adam teknik bilgide bilmeden yorum yapıyor doğrusunu söylüyorum verdigi cevap tamam en iyi vram sensin falan diyo
Hocam açtıkları konular da tam Yıkım, hangi ürün hakkında yardım istediklerini bile belirtmiyorlar sinir oluyorumTam bu adamın sorunu herhal şundan diyorum öylece kalıyor fikir ve kısır döngüye sokuyor beni velet. Bide her b0ku bilen kendi lafının üstüne söz söyletmeyen tayfa var onlarında mabadlarına duhül edeyim.

Bu arada en iyi vram sensin hocam 😂

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Pukiina
Konu başlığında okuduğunuz gibi yani bazen açılan konulara anlam veremiyorum. Boş vakitlerde gezip bilgi kazanmak ne bileyim teknoloji haberleri vs okumak dertleşmek sorunlara çare bulmak için vs kullanalım diyoruz forumu ama açılan konular gerçekten saçma geliyor bana. 8 gb ramli laptoba 32 ram alıp takmaya çalışan mı dersiniz artık marka model istemesini de geçtim 32 gb ram alıp 8 lik laptoba takmaya çalışmak ne demek ? Biri diyor şeytan musallatıyım. Yani bir bana garip gelmiyordur sanırım.
bazıları google aratsa bulabileceği şeyleri burada makaraa kukara yapmak ve suyunu çıkarmak için burada şebeklik yapıyor işte naparsın

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Bahadır
15 16 yasinda bebeler yaz vakti geliyorlar okul acilinca giderler geri

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,301
İsim
MehmedVII
Konu başlığında okuduğunuz gibi yani bazen açılan konulara anlam veremiyorum. Boş vakitlerde gezip bilgi kazanmak ne bileyim teknoloji haberleri vs okumak dertleşmek sorunlara çare bulmak için vs kullanalım diyoruz forumu ama açılan konular gerçekten saçma geliyor bana. 8 gb ramli laptoba 32 ram alıp takmaya çalışan mı dersiniz artık marka model istemesini de geçtim 32 gb ram alıp 8 lik laptoba takmaya çalışmak ne demek ? Biri diyor şeytan musallatıyım. Yani bir bana garip gelmiyordur sanırım.
Foumun hiçbir yerinde Teknoloji Forumu yazısını görmüyorum. İsteyen istediği kategoride konu açabilir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,139
Üyeler
149,675
Son üye
noone13
Top Bottom