Neler Yeni

Neden Tüm Yetenekli̇ Futbolcular Solak?

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Çağatay Yılmaz
Futbolda bir oyuncuyu sağ kanata koyucaksin solak koymak zorunda gibi kalıyorsun yani bu şekilde sağ kanatların %90 ı solak olmuş oluyor her iyi sağ kanat %90 ihtimalle solak oluyor aynı şey sol kanat içinde geçerli yani senin 90-10 karşılaştırması yapman saçma olur mevkiye sol ayak koymak zorundaysan yüzde 10 işi bitiriyor yani o yüzden solbek kıtlığı var zaten sol ayak koymak zorundasın çünkü
knk anladım demek istediğini ama yine de solaklarda anormal bi yetenek var sağlkaklara göre, ve en başta anlattığım gibi mantıklı bi sebebi de var
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı ne alaka
futbol diye konu mu var

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
knk anladım demek istediğini ama yine de solaklarda anormal bi yetenek var sağlkaklara göre, ve en başta anlattığım gibi mantıklı bi sebebi de var

futbol diye konu mu var
konu dışı diye bir seçenek var alakasız muhabbetlerini yapmanız için

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,245
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
O sırada mbappe,lewandowski, Ronaldo, Neymar,Kante , De Bruyne , Cancelo , Van dijk, Ruben Dias, Alexander Arnold, Oblak, Casemiro, kross, Sterling: o.O2o.O2o.O2

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Çağatay Yılmaz
O sırada mbappe,lewandowski, Ronaldo, Neymar,Kante , De Bruyne , Cancelo , Van dijk, Ruhen Dias, Alexander Arnold, Oblak, Casemiro, kross, Sterling: o.O2o.O2o.O2
knk sana şöyle diyim ilk olarak. lewandowski, ronaldo, kante cancelo, vandijk ruben dias vesaire yazdığın isimlerin çoğu iyi futbolcular fakat üst düzey yetenekli futbolcular değil. 2. si listende benim yetenekli gördüğüm 3 futbolcu var. neymar, de bruyne ve mbappe. ve mbappe ve debruyne aslında solak. neymar istisna evet

NespaY

80+ Silver
knk sana şöyle diyim ilk olarak. lewandowski, ronaldo, kante cancelo, vandijk ruben dias vesaire yazdığın isimlerin çoğu iyi futbolcular fakat üst düzey yetenekli futbolcular değil. 2. si listende benim yetenekli gördüğüm 3 futbolcu var. neymar, de bruyne ve mbappe. ve mbappe ve debruyne aslında solak. neymar istisna evet
İstisna diyerek dodge atıp kendini kandırıyorsun ve Ronaldo'nun üst düzey yetenekli olduğunu kabul etmiyorsan sen aşırı taraf tutan birisin madem bir konu açtın bari objektif olmayı becer.

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Çağatay Yılmaz
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
İstisna diyerek dodge atıp kendini kandırıyorsun ve Ronaldo'nun üst düzey yetenekli olduğunu kabul etmiyorsan sen aşırı taraf tutan birisin madem bir konu açtın bari objektif olmayı becer.
futboldan anlayan kime sorsan ronaldoya üst düzey yetenekli demez ag

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
futboldaki en yetenkli futbolcuları aklından geçirsene bi knk, tüm goldenboyları vesaire. messi, maradona, salah, mbappe, arda güler, alex, sergen yalçın. hagi. bana bi tane yetenekli olup da sonradan patlamayan sağlak futbolcu say
mbappe sağ ayak

futboldan anlayan kime sorsan ronaldoya üst düzey yetenekli demez ag
aga bu başarıları sadece çalışmayla yaptı diyemezsin, tabii ki de üst düzey yetenek sınıfına girer

Son düzenleme:

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Çağatay Yılmaz
mbappe sağ ayak
Very significant moment': De Bruyne signs Manchester City contract to 2025  | Manchester City | The Guardian
Kylian Mbappe pens a new deal with Nike Football as Sergio Ramos heaps  praise on the Real Madrid target - Irish Mirror Online

ikisi de sol elli, bu da mı tesadüf. ters elli insanlarda bişey var.

Pietros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Pietros Jitem
Ben bu olayları çok araştırdım olay solaklık sağlaklıkta değil el ayak tercihinin farklı olmasında. Neymar sağ ayak ama sol el mesela mesai sağlak ama sol ayak. Olay farklı olmasında yani solda değil.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Ronaldo :D

Top Bottom