Neler Yeni

Neden Türkçe Dil Desteği Yok

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Arkadaş konsolda şu hikayeli oyunlarda Türkçe dil desteği yapmak bu kadarmı zor özelikle Ubisoft kardeşim yapsana Türkçe dil desteği ne kadar zor olabilir hikayeli oyun oynayasım gelmiyor çıldırıyorum ya

fatihggk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Fatih GÜZELGÖK
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar & Telefon & Oyun
Instagram
https://www.instagram.com/fatih.1764/
Steam
https://steamcommunity.com/id/julyEx/
Facebook
fatihggk07
Discord
julyEx#2873
Türkiye oyun konusunda çok büyük bir kitleye sahip fakat ne yazık ki halen oyunlar da Türkçe dil desteği mevcut değil, üzücü durum.

Bunu fırsat bilenler ise discord üzerinden ve web site üzerinden Türkçe yama yapıp satışa sunuyorlar.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Arkadaş konsolda şu hikayeli oyunlarda Türkçe dil desteği yapmak bu kadarmı zor özelikle Ubisoft kardeşim yapsana Türkçe dil desteği ne kadar zor olabilir hikayeli oyun oynayasım gelmiyor çıldırıyorum ya
Kanayan yaramız.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,885
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ubisoft: Affet abi bi hata ettik hemen yapıcaz söz allah belamızı versin

ByDost

80+
Çünkü dünyanın anadili ingilizce. Bu birinci neden. İkinci neden ise; Türkçeye çevirecek kişilerin aralarında türkçe olmamasından kaynaklanıyor. Bunun için Türkiyeden birilerini işe alarak başlangıç yapmaları gerek bu da onların işine gelmez diye düşünüyorum :)

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çünkü dünyanın anadili ingilizce. Bu birinci neden. İkinci neden ise; Türkçeye çevirecek kişilerin aralarında türkçe olmamasından kaynaklanıyor. Bunun için Türkiyeden birilerini işe alarak başlangıç yapmaları gerek bu da onların işine gelmez diye düşünüyorum :)
Yav gidip ben bedavaya çalışayım Türkçe yapayım çeviriden baka baka yaparız 😂 ne kadar zor olabilir sesleri boşver sadece yazılar tr olsa yeter :d

ByDost

80+
Yav gidip ben bedavaya çalışayım Türkçe yapayım çeviriden baka baka yaparız 😂 ne kadar zor olabilir sesleri boşver sadece yazılar tr olsa yeter :d
Hazırla o zaman oynasınlar :) Ne diyeyim?
Şimdi sana bu işlem süreçlerinin nasıl çalışacağını anlatmak isterdim ama ...

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mustafa Yeşilyurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Akiran

80+ Silver
PC tarafında yıllardır ücretli ve ücretsiz Türkçe yamalar ile bu sorun her oyunda olmasa da çözülüyor. Konsol tarafında ise Sony, The Last of Us 2'ye Türkçe seslendirme bile getirmişti.

Top Bottom