Neler Yeni

Need For Speed Carbon'u nereden satın alabilirim?

willblacksmith

80+ Bronze
NFS'nin bu oyununu herhangi bir platformda bulamadım. Korsan indirmek dışında, satın alabileceğim herhangi bir yer var mı?

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
NFS'nin bu oyununu herhangi bir platformda bulamadım. Korsan indirmek dışında, satın alabileceğim herhangi bir yer var mı?
Bu tarz eski oyunlar sanırım artık satılmıyor. Korsan indirmek dışında bir çözümü var mı bilmiyorum.

willblacksmith

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz eski oyunlar sanırım artık satılmıyor. Korsan indirmek dışında bir çözümü var mı bilmiyorum.
hepsiburada gittigidiyor tarzı yerlerde dvd olarak satılıyor. Fakat dvd sürücüsü de almak lazım yanında. Onunla birlikte oyun 300tlyi aşıyor. Harici dvd sürücüsü

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Aklıma bir soru takıldı. Korsan oyunu desteklemeyenler bu durum hakkında ne düşünüyorlar? "Oynamayın o zaman kardeşim" mi, yoksa "yayımcı zaten artık para kazanamıyor. İndirseniz emek hırsızlığı olmaz bence" mi?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
hepsiburada gittigidiyor tarzı yerlerde dvd olarak satılıyor. Fakat dvd sürücüsü de almak lazım yanında. Onunla birlikte oyun 300tlyi aşıyor. Harici dvd sürücüsü
Evet maalesef satılmayan bir oyunu o tarz yerlerden almak isteyince çok pahalıya denk geliyor. Oyunun CD'sini 2. el sitelerinde falan bulsanız bile hem DVD sürücüsüne ihtiyacınız var hem de güvenilir olmayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklıma bir soru takıldı. Korsan oyunu desteklemeyenler bu durum hakkında ne düşünüyorlar? "Oynamayın o zaman kardeşim" mi, yoksa "yayımcı zaten artık para kazanamıyor. İndirseniz emek hırsızlığı olmaz bence" mi?
Şu anda piyasada satılmayan bir oyunsa, çook önceden çıktıysa ve tek çare korsansa yapacak bir şey yok. Yayımcı satıştan kaldırdıysa bunu da göze almıştır herhalde.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Crack indir niye para veriyün

willblacksmith

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani son çare olarak yapacak bir şey kalmadıysa indirilebilir. Bunu almanyada 2006 model arabaların belli başlı yerde toplanıp, 2. el araba terk etme yerlerine bırakılması gibi düşünebilirsin.

bilmiyorum uzun zamandır steam'den orjinal oyun satın aldığım için, ve bu olaya alıştım açıkcası. Crackli oyun değil de bir şeyin orjinalini almak daha cezbedici geliyor. Hem online'da 3 - 5 kişi kalmışsa beraber araba süreriz

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Korsan içerik kuralları olarak bildiğim kadarı ile eğer o uygulama veya oyun piyasada satılmıyorsa kısacana parayla ulaşımı çok güç olduğunda (mesela eski oyunlar) korsan'a izin var diye biliyorum.
Zaten DVD sürümlerini aşırı pahalıya satıyorlar.

willblacksmith

80+ Bronze
Tabi bir de artık eskisi gibi güvenemiyorum crackli oyun indirme sitelerine. Her ne kadar güvenilir de olsa. Hangi yazılımcı, ne amaçla cracklemiş bilemiyoruz

Korsan içerik kuralları olarak bildiğim kadarı ile eğer o uygulama veya oyun piyasada satılmıyorsa kısacana parayla ulaşımı çok güç olduğunda (mesela eski oyunlar) korsan'a izin var diye biliyorum.
Zaten DVD sürümlerini aşırı pahalıya satıyorlar.
bunu bilmiyordum mesela. Bilgilendirme için sağol

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Tabi bir de artık eskisi gibi güvenemiyorum crackli oyun indirme sitelerine. Her ne kadar güvenilir de olsa. Hangi yazılımcı, ne amaçla cracklemiş bilemiyoruz

bunu bilmiyordum mesela. Bilgilendirme için sağol
Emin değilim bu kuralın buna göre esnediği konusunda ama Carbon şuan satılmıyor ve tek ulaşım kaynağı korsan.
DVD olarak ise artık koleksiyon ürünü olduğundan uçuk fiyatlara satıyorlar az miktarda.

willblacksmith

80+ Bronze
Emin değilim bu kuralın buna göre esnediği konusunda ama Carbon şuan satılmıyor ve tek ulaşım kaynağı korsan.
DVD olarak ise artık koleksiyon ürünü olduğundan uçuk fiyatlara satıyorlar az miktarda.
Fırsatçılık, başka bir fırsatçılığı doğuruyor diyebiliriz. Ben de sizinle aynı fikirdeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,369
Üyeler
156,916
Son üye
Meryilmaz
Top Bottom