Neler Yeni

Çözüldü✓ Neoforza MARS ram alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bilge Kağan
Ram bu daha önce görmedim türkçe inceleme de bulamadım.Sizce nasıldır,alınır mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Alınır ancak OC şart.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
Fiyatı güzel alınabilir.
Hynx CJR varmış sanırım ve 18-19-19 zamanlaması var gayet iyi. Overclock potansiyeli de var ama OC yapılmasa bile güzel bence. Tabii TR'de satılan ürünlerin içeriği farklıysa bilemem.
Sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bilge Kağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatı güzel alınabilir.
Hynx CJR varmış sanırım ve 18-19-19 zamanlaması var gayet iyi. Overclock potansiyeli de var ama OC yapılmasa bile güzel bence. Tabii TR'de satılan ürünlerin içeriği farklıysa bilemem.
Alınır ancak OC şart.
Teşekkürler😊

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
3733 MHz CL16 en iyi değer olacaktır. Bu değeri yemese de 3600 MHz CL 16 makbuldur.

Cl 18 olarak mı

Fiyatı güzel alınabilir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,802
İsim
göksel yurtcan
alınabilir hocam

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
Hangi işlemci ve anakartla kullanacaksınız onu da belirtin isterseniz sonra sorun yaşamayın.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
Hayırlı olsun 3600 mhz çalışır sorunsuz. Anakart da güzel.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,281
Üyeler
149,874
Son üye
libby
Top Bottom