Neler Yeni

Nereden kaliteli kişiye özel baskılı Tablo ve Poster bastırabilirim ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,395
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar odam için tablo bastırmak istiyorum önerebileceğiniz baskı kalitesi güzel pixelleşme olmayan ve uygun fiyata satan bir yer var mı ? Aradığım tablo internette var ama boyutu baya küçük ben biraz daha büyük bir şey istiyorum. Birde muşamba gibi bir materyale poster basıyorlar onun adını bilen var mı ? Belki ondan da bastırabilirim.

Resim:
1713789782137.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih
Arkadaşlar odam için tablo bastırmak istiyorum önerebileceğiniz baskı kalitesi güzel pixelleşme olmayan ve uygun fiyata satan bir yer var mı ? Aradığım tablo internette var ama boyutu baya küçük ben biraz daha büyük bir şey istiyorum. Birde muşamba gibi bir materyale poster basıyorlar onun adını bilen var mı ? Belki ondan da bastırabilirim.

Resim:
Alıntıyı görüntüle
posdter güzelmiş bulursan banada haber ver bende alıyım hocam

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,395
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Free and art Numan Güloğlu kendisine sorun bi instagram adıda mağaza adıda aynı

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih
hocam bir kaç site gördüm de kalitelerini bilmiyorum. Belki güzel bir yer bilen vardır diye açtım bakalım konuyu :D
atsana bakım ona göre cvp veryim sana bir 2 tane aldım duvarım da asılı

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,395
İsim
Mehmet Aslan

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih
bu tip tablolar kalitesi orta segment oluyor atıyorum çok fazla yakından bakınca pixeller gözukuyor ama yani yüksek çözünürlükte bulmak hmm 800 900 lirayi bulur
ama yani bu sitelerin yapttıgı fena durmuyor her firmadan firmaya degişıyor tabi çunki makinaların birinin ki çok kaliteli yapıo birnin ki ucuza kaçmak için düşük kaliteli yapıp pahalıdan satıyor

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,395
İsim
Mehmet Aslan
bu tip tablolar kalitesi orta segment oluyor atıyorum çok fazla yakından bakınca pixeller gözukuyor ama yani yüksek çözünürlükte bulmak hmm 800 900 lirayi bulur
ama yani bu sitelerin yapttıgı fena durmuyor her firmadan firmaya degişıyor tabi çunki makinaların birinin ki çok kaliteli yapıo birnin ki ucuza kaçmak için düşük kaliteli yapıp pahalıdan satıyor
70x100 yeter bana baskiyap sitesinde 600 lira civarı alınır mı sence
Mesaj otomatik birleştirildi:

fotoğrafın boylamasına versiyonuda var. Sence enlemesine mi yoksa boylamasına mı daha uzun alayım ? Hangisi iyi durur. Yatağın kenarına asıcam.

Son düzenleme:

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih
70x100 yeter bana baskiyap sitesinde 600 lira civarı alınır mı sence

fotoğrafın boylamasına versiyonuda var. Sence enlemesine mi yoksa boylamasına mı daha uzun alayım ? Hangisi iyi durur. Yatağın kenarına asıcam.
dik boylama bu foto için görüntüyü biraz dar gösterebilir bence yatay olursa daha iyi olur ama galiba sitede de o yok

wp iletişime geçip sorsan daha iyi olur gibi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,979
İsim
MehmedVII

Resim:
Alıntıyı görüntüle
Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde bulunan kendim de alışveriş yapıp memnum kaldığım Cakatablo/Cakasepetim ve Tablomega gibi satıcılarla iletişime geçip sorabilirsin. Seri üretimlere yalın fiyatta satarlar diye düşünüyorum.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,395
İsim
Mehmet Aslan
Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde bulunan kendim de alışveriş yapıp memnum kaldığım Cakatablo/Cakasepetim ve Tablomega gibi satıcılarla iletişime geçip sorabilirsin. Seri üretimlere yalın fiyatta satarlar diye düşünüyorum.
tablomega dan daha önce alışveriş yapmıştım baskı kalitesi fiyatına göre baya iyiydi ama kişiye özel yapıyorlar mı bilmiyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı
sanayileri araştırıp gez.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,979
İsim
MehmedVII
tablomega dan daha önce alışveriş yapmıştım baskı kalitesi fiyatına göre baya iyiydi ama kişiye özel yapıyorlar mı bilmiyorum
Sormaktan zarar gelmez yaparlar diye düşünüyorum.

Top Bottom