Neler Yeni

Nereden Köpek Sahiplenebilirim

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Çağrı menekşe
Malatyada yaşıyorum ve yakın zamanda müstakil güzel bahçeli bir eve taşındım burada köpek bakmak istiyorum en az 2 köpek sahiplenmeyi düşünüyorum yalnız kalmaması açısından ve kangal doberman tarzı büyük ırklar istiyorum aslında ırkı pek önemli değil sokak köpeğide olur fakat malatyada bulamıyorum nereden sahiplenebilirim (evimin çevre bölgelerinde de yavru köpek bulamadım)

xRoxai

80+
Malatyada barınak varsa oradan sahiplenebilirsin

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Çevredeki veterinerlere sor bazen sahiplendirmek isteyenler onlara söylüyorlar. Ayrıca hemen hemen her şehirde sahiplendirme yapan instagram sayfaları var onlarla iletişime geçebilirsin

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,840
İsim
uwu
cimbombomlular neredeyse ordan
1716835808350.png

füze yolda cimbomlar ! tahmini 5dk içinde bir fbli olan hocamıza tam isabet bir şekilde..

Mesaj otomatik birleştirildi:

Malatyada yaşıyorum ve yakın zamanda müstakil güzel bahçeli bir eve taşındım burada köpek bakmak istiyorum en az 2 köpek sahiplenmeyi düşünüyorum yalnız kalmaması açısından ve kangal doberman tarzı büyük ırklar istiyorum aslında ırkı pek önemli değil sokak köpeğide olur fakat malatyada bulamıyorum nereden sahiplenebilirim (evimin çevre bölgelerinde de yavru köpek bulamadım)
instada sayfalar var oraya bak bulursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,797
Üyeler
154,467
Son üye
Miiiuu
Top Bottom