Neler Yeni

Çözüldü✓ Nethouse - Gamersarena güvenilir mi?

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Aklımda 2 laptop modeli var almayı düşündüğüm , birini nethouse birini de gamerarena neredeyse tüm satış sitelerine ilanlarını koymuşlar. Bu satıcılar güvenilir mi veya hangisi daha güvenilir laptop almak için ? Kargolama ve garanti kısmı açısından özellikle. İmkanım olsa vatan, medimarkt gibi yerlerden alacağım ama bu tarz satıcılara oranla çok pahalı satıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
Nethouse güvenilir bir satıcıdır diğer satıcıyı bilmiyorum
Aklımda 2 laptop modeli var almayı düşündüğüm , birini nethouse birini de gamerarena neredeyse tüm satış sitelerine ilanlarını koymuşlar. Bu satıcılar güvenilir mi veya hangisi daha güvenilir laptop almak için ? Kargolama ve garanti kısmı açısından özellikle. İmkanım olsa vatan, medimarkt gibi yerlerden alacağım ama bu tarz satıcılara oranla çok pahalı satıyorlar.

RyenJuo

80+
Nethouse üzerinden ürün satın almıştım, ürünün kutusuna(kargo değil kendi kutusu) pençe atılmıştı. Ürün sağlamdı sadece kutu resmen ikiye bölünmüş haldeydi.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nethouse üzerinden ürün satın almıştım, ürünün kutusuna(kargo değil kendi kutusu) pençe atılmıştı. Ürün sağlamdı sadece kutu resmen ikiye bölünmüş haldeydi.
Satıcı mı ürün kutusuna o şekilde zarar verdi acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nethouse güvenilir bir satıcıdır diğer satıcıyı bilmiyorum
daha önce alışveriş yaptınız mı ? kargolaması, garantisi ve iadesinde bir sorun yaşadınız mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
Satıcı mı ürün kutusuna o şekilde zarar verdi acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha önce alışveriş yaptınız mı ? kargolaması, garantisi ve iadesinde bir sorun yaşadınız mı?
daha önce alışveriş yapmadım ancak Nethouse xbox yetkili satıcısı

Zexius

80+ Bronze
kurumsal olsun üç kuruş fazla olsun en azından derdini anlatmak istediğinde muhattap bulursun zamanında bu tarz firmalara bulaştığımda ikinci el ürün gelmişti o gün bugündür kurumsal mağazalardan alışveriş yaparım kurumsal mağazalarda diğer bu bahsettiğiniz firmalardan farkı yok aslında ama en azından muhattap bulursun 1 tanede olsa buluyorsun

Gabenin yaveri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
emre
Nethouse güvenilirdir monitör almıştım hızlı ve sağlam gelmişti

Nethouse gayet iyi

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Yorum yapanlara teşekkür ederim. Yorumları göze alarak alırım artık.

Top Bottom