Neler Yeni

Netspeed almak mantıklı mı?

Paraqdoks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Çetinkaya
Arkadaşlar merhaba. İnternet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Bunun için Netspeed tavsiye edildi. Sizce almak mantıklı mı? Kopma çekme sorunu vs. oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
resim_2023-03-01_211747494.png

Altyapı bilgilerim ise bu şekilde.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Arkadaşlar merhaba. İnternet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Bunun için Netspeed tavsiye edildi. Sizce almak mantıklı mı? Kopma çekme sorunu vs. oluyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Alıntıyı görüntüle
Altyapı bilgilerim ise bu şekilde.
Daha önce ne kullanıyordunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ttnet altyapısını kullanan bir şirketten geçiş yapacaksanız netspeed hiç sorun çıkarmayacaktır bence. Ben de 2-3 aydır kullanıyorum memnunum.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Semih
Yaklaşık 9 ay oldu kullanıyorum ve memnunum. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Benim altyapımda mı sıkıntı var bilmiyorum gece 12 - 02 arası ping dalgalanması oluyor. Onun haricinde öneririm.

yerturkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kadir Yertürk
Türknet'ten NETSPEED'e geçişim sanırım 3 hafta ila 4 hafta arası oldu.Şu zamana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim,hızım altyapıma göre fazlaydı müşteri hizmetleri kendisi beni arayıp,düşürelim tarzı öneride bulundular.Bu zamana kadar memnunum,geçmeyi düşünürseniz referans kodu verebilirim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Öneriliyor yani. Müşteri hizmetleri sıkıntısız olan bir firma.

Paraqdoks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce ne kullanıyordunuz

ttnet altyapısını kullanan bir şirketten geçiş yapacaksanız netspeed hiç sorun çıkarmayacaktır bence. Ben de 2-3 aydır kullanıyorum memnunum.
Turknet kullanıyordum daha önce ve bildiğim kadarıyla ttnet altyapısı kullanıyor. Öneriniz için teşekkürler.

Yaklaşık 9 ay oldu kullanıyorum ve memnunum. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Benim altyapımda mı sıkıntı var bilmiyorum gece 12 - 02 arası ping dalgalanması oluyor. Onun haricinde öneririm.
Teşekkür ediyorum.

Türknet'ten NETSPEED'e geçişim sanırım 3 hafta ila 4 hafta arası oldu.Şu zamana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim,hızım altyapıma göre fazlaydı müşteri hizmetleri kendisi beni arayıp,düşürelim tarzı öneride bulundular.Bu zamana kadar memnunum,geçmeyi düşünürseniz referans kodu verebilirim.
Bende Türknet'ten geçmeyi düşünüyorum. Referans kodu verirseniz mutlu olurum.

alikaynak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ali kaynak
bugün geçiş yaptım müşteri hizmetleri görüdüğüm kadarıyla baya ilgili kurulduktan sonra yine güncellerim

yerturkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kadir Yertürk
Turknet kullanıyordum daha önce ve bildiğim kadarıyla ttnet altyapısı kullanıyor. Öneriniz için teşekkürler.

Teşekkür ediyorum.

Bende Türknet'ten geçmeyi düşünüyorum. Referans kodu verirseniz mutlu olurum.
Sizde mi zamlardan kaynaklı geçiyorsunuz hocam?

Referans Kodu : K44HZC

Paraqdoks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri