Neler Yeni

NetSpeed Yerine ISS Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emrullah AKTAŞ
NetSpeed'in son bakımından sonraki olayları herkes biliyordur artık. Ben de o mağdurlardan biriyim ve artık canımı çok sıkmaya başladı. Diğer insanların ISS değiştirdikten sonra hiçbir sorun yaşamadığını gördüm. Eğer cidden öyleyse ben de ISS değiştireceğim, konu hakkında bilgi sahibi olanlar yazarsa sevinirim.

NetSpeed yerine ISS arıyorum. Altyapım VDSL2 destekliyor, 67 mbps. Hangi ISS önerirsiniz?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,290
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
NetSpeed'in son bakımından sonraki olayları herkes biliyordur artık. Ben de o mağdurlardan biriyim ve artık canımı çok sıkmaya başladı. Diğer insanların ISS değiştirdikten sonra hiçbir sorun yaşamadığını gördüm. Eğer cidden öyleyse ben de ISS değiştireceğim, konu hakkında bilgi sahibi olanlar yazarsa sevinirim.

NetSpeed yerine ISS arıyorum. Altyapım VDSL2 destekliyor, 67 mbps. Hangi ISS önerirsiniz?
Netspeed yerine ben de Türknete geçmeye karar verdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Murat Onat

Son zamanlarda kesiliyo arada geceleri çok oluyor ama geçmeye degermi acaba başka ıss ye

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı

Sizde de internet hız problemi var dimi bende olduğu gibi modemde internet ışığı çok sık gidip geliyor dimi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emrullah AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizde de internet hız problemi var dimi bende olduğu gibi modemde internet ışığı çok sık gidip geliyor dimi ?

Hocam ışıklar hiç gitmiyor. Belki arada 1 internet gidiyor ama o da çok nadir. Modeme 55 mbps net geliyor ama testlerde düşük çıkıyor, hatta yoğun vakitlerde 1-2 falan. Asıl sorun ping, 100 ms nedir hocam.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
uğur demirel
TURBONET

Ekler

• Speedtest 3.01.2024 20_04_28.png
    Speedtest 3.01.2024 20_04_28.png
    27.9 KB · Hit: 43
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
Hocam ışıklar hiç gitmiyor. Belki arada 1 internet gidiyor ama o da çok nadir. Modeme 55 mbps net geliyor ama testlerde düşük çıkıyor, hatta yoğun vakitlerde 1-2 falan. Asıl sorun ping, 100 ms nedir hocam.
Bende ise 3-4 gündür pingim yüksek. Modemde ise internet ışığı bazen 3-4 saniye gidiyor geliyor pingim 100 ms lerde geziyor

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
uğur demirel
Ping değeri yüksek, yük altında ping değerleri kaç çıkıyor atabilir misin ona göre altyapı sorgulayayım turbonetten
ping baktım çözemedim firma aradım kayıt oluşturdular pugb mobil en fazla ping 20 40 50 görüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende ise 3-4 gündür pingim yüksek. Modemde ise internet ışığı bazen 3-4 saniye gidiyor geliyor pingim 100 ms lerde geziyor
ping yüksek sunucu benim ilg arası 21 miles diyor ondan dolayı

Ekler

• Speedtest 5.01.2024 21_36_51 (1).png
    Speedtest 5.01.2024 21_36_51 (1).png
    17.7 KB · Hit: 20
  • Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
uğur demirel
ping baktım çözemedim firma aradım kayıt oluşturdular pugb mobil en fazla ping 20 40 50 görüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ping yüksek sunucu benim ilg arası 21 miles diyor ondan dolayı
aylık 300 TL ödüyorum kota v.b sözleşme yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,236
Üyeler
141,420
Son üye
paolpogbg